Судове рішення #6407485

Справа № 3-616/2009    

 

   

ПОСТАНОВА  

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ  

11 вересня 2009 року.     Суддя Рожищенського районного суду Волинської області Сіліч І.І. розглянувши матеріали, які надійшли від ВДАІ м.Рожище про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, жителя ІНФОРМАЦІЯ_2, непрацюючого,  

- за вчинення правопорушення передбаченого ст.130 ч.1  КУпАП,  


  В С Т А Н О В И В:  


ОСОБА_1 24.08.2009 року близько 12 год. 30 хв. в м.Рожище по вул.Незалежності керував автомобілем НОМЕР_1 в стані алкогольного  сп’яніння, чим порушив п.2.9а Правил дорожнього руху України.  

В судовому засіданні ОСОБА_1  вину у вчиненні правопорушення визнав. Суду пояснив, що 24.08.2009 року близько 12 год. 30 хв. керував автомобілем в м.Рожище по вул.Незалежності в стані алкогольного сп’яніння.  

Вина ОСОБА_1 в порушенні Правил дорожнього руху України стверджується протоколом про адміністративне правопорушення та його поясненнями до протоколу.  

  Враховуючи вищевикладене, приходжу до висновку, що ОСОБА_1 вчинив правопорушення, передбачене ст.130 ч.1 КУпАП і відносно нього слід обрати адміністративне стягнення у виді громадських робіт, враховуючи, що останній позитивно характеризується по місцю проживання.  

Керуючись ст.ст.283, 284 КУпАП, суддя, -    


  П О С Т А Н О В И В:  


ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ст.130 ч.1 КУпАП та накласти на нього адміністративне стягнення у виді  громадських робіт на строк  сорок годин.  

Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Волинської області  через Рожищенський районний суд  протягом 10 днів з дня винесення постанови.  


 

Суддя :   /підпис/                                                                       ОСОБА_2  

 

Оригіналу відповідає.  

Суддя Рожищенського  

районного суду                                                                          ОСОБА_2  




Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація