справа № 2-6286/09
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
(заочне)
26 жовтня 2009 року Луцький міськрайонний суд Волинської області в складі:
головуючого – судді Грушицького А.І.,
при секретарі Шиловій О.М.,
з участю позивача ОСОБА_1 .,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Луцьку цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , третя особа на стороні позивача, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору – будинковий комітет «Явір», про визнання особи такою, що втратила право користування жилим приміщенням,
В Т А Н О В И В :
Позивач звернувся в суд з позовом до відповідача про визнання особи такою, що втратила право користування жилим приміщенням. Заяву мотивує тим, що проживає та прописаний в АДРЕСА_1 . На прохання відповідача зареєстрував її за своєю адресою. Фактично у вищевказаній квартирі вона не проживала, комунальні послуги не сплачувала та житлом не користувались. На підставі ст. 71, 72 ЖК України просить визнати відповідача такою, що втратив право користування жилим приміщенням за адресою: АДРЕСА_1 .
В судовому засіданні позивач позов підтримав з вищенаведених підстав, просить суд позов задовольнити.
Представник третьої особи в судове засідання не з’явився, подала письмову заяву про розгляд справи у її відсутність та не заперечує щодо задоволення позову.
Відповідач в судове засідання не з’явилася, хоча належним чином була повідомлена про час та місце розгляду справи.
За погодженням з позивачем, суд ухвалює рішення при заочному розгляді справи, що відповідає вимогам ст. 224 ЦПК України.
Заслухавши пояснення позивача, дослідивши письмові докази, суд приходить до висновку, що позов підлягає до задоволення з наступних підстав.
Як вбачається з довідки будинкового комітету «Явір» ОСОБА_1 . проживає та зареєстрований в АДРЕСА_1 (а.с.4).
З дослідженого в судовому засіданні висновку від 29 липня 2009 року вбачається, що ОСОБА_2 . за адресою: АДРЕСА_1 з квітня 2008 року не проживає.
Відповідно до правил ст. ст. 71, 72 ЖК України при тимчасовій відсутності наймача або членів його сім’ї за ними зберігається жиле приміщення протягом шести місяців; визнання особи такою, що втратила право користування жилим приміщенням внаслідок відсутності цієї особи понад встановлені строки, провадиться в судовому порядку.
Тому відповідача слід визнати такою, що втратила право користування жилим приміщенням за адресою: АДРЕСА_1 .
Відповідно до правила ст. 88 ЦПК України з відповідача на користь позивача слід стягнути 8,50 грн. судового збору, 7,50 грн. витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи та 60 грн. витрат на оплату оголошення у пресі про виклик відповідачів.
Керуючись ст. ст. 10, 11, 58, 60, 88, 215, 224-226 ЦПК України, на підставі ст.ст. 71, 72 ЖК України суд,
В И Р І Ш И В:
Позов задовольнити.
Визнати ОСОБА_2 такою, що втратила право користування жилим приміщенням за адресою: АДРЕСА_1 .
Стягнути з ОСОБА_2 на користь ОСОБА_1 8 (вісім) грн. 50 коп. судового збору, 7 (сім) грн. 50 коп. витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи та 60 (шістдесят) грн. витрат на оплату оголошення у пресі про виклик відповідача.
Заочне рішення може бути переглянуте Луцьким міськрайонним судом Волинської області за письмовою заявою відповідача, яку може бути подано протягом десяти днів з дня отримання його копії. У разі залишення заяви про перегляд заочного рішення без задоволення заочне рішення може бути оскаржене в загальному порядку, встановленому ЦПК України. У цьому разі строк, протягом якого розглядалася заява не включається до строку на апеляційне оскарження рішення.
Рішення може бути оскаржене до апеляційного суду Волинської області через Луцький міськрайонний суд Волинської області шляхом подання заяви про апеляційне оскарження рішення суду протягом десяти днів з дня його проголошення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений статтею 294 ЦПК України, рішення суду набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Суддя /підпис/.
З оригіналом згідно.
Суддя