Справа 6-13/09
У Х В А Л А
12.03.2009 р. Алуштинский міський суд АРК, у складі:
головуючого судді Лантратовой А.І.
при секретарі Шмаль І.Є.
розглянувши у відкритому судовому засіданні заяву ОСОБА_1 про роз’яснення рішення суду від 13.11.2008 р. за позовом ОСОБА_1 до закритого акціонерного товариства «Санаторій «Утьос», Маломаяцької сільської ради, Алуштинського міського управління земельних ресурсів про розділення земельної ділянки, припинення права спільної часткової власності, зобов’язання вчинити певні дії, визнання державного акту недійсним,
В С Т А Н О В И В:
Рішенням Алуштинського міського суду від 13.11.2007 р. позов ОСОБА_1 задоволений. Розділена земельна ділянка, площею 12,5228 за адресою: АДРЕСА_1, з виділенням ОСОБА_1 у власність земельної ділянки, площею 0,0142 га., відповідно з технічною документацією, виконаною ПП «Кирєєва Л.В.». Право спільної часткової власності ЗАТ «Санаторій «Утьос» і ОСОБА_1 на земельну ділянку, площею 12,5228 га., розташовану в АДРЕСА_1 - припинено. Зобов’язано Маломаяцьку сільську раду і Алуштинське міське управління земельних ресурсів видати окремі державні акти про право власності на земельні ділянки ОСОБА_1 в розмірі 0,0142 га., згідно з технічною документацією, виконаною ПП «Кирєєва Л.В.». Державний акт ІНФОРМАЦІЯ_1 від 23.04.2007 р. про право власності на земельну ділянку, загальною площею 12,5228 га., розташовану в АДРЕСА_1, виданий ЗАТ «Санаторій «Утьос» в частині земельної ділянки в розмірі 0,0142 га., що розташована по вул.Гагаріной,5 сщ.Утьос м.Алушти, яка належить ОСОБА_1 на підставі договору купівлі - продажу земельної ділянки від 19.07.2008 р. визнаний недійсним.
Петраков при оформленні документів при виконанні рішення суду, виявив, що рішення суду не містить даних про цільове призначення земельної ділянки, яка являється його власністю, тому він змушений звернутись до суду із заявою про роз’ясення рішення суду і просить зазначити цільове призначення земельної ділянки – для рекреаційного призначення.
В судове засідання сторони не з’явились, про слухання справи повідомлені належним чином, причини неявки суду не відомі.
Представник Алуштинського міського управління земельних ресурсів в судове засідання не з’явився, надав заяву про розгляд справи у її відсутність, проти заяви не заперечує.
Дослідивши матеріали цивільної справи №2-2172/08, суд вважає, що заява задоволенню не підлягає.
Так, з державного акту серії ІНФОРМАЦІЯ_1 від 23.04.2008 р. убачається, що закритому акціонерному товариству «Санаторій «Утьос» належить земельна ділянка, площею 12,5228 га. по вул.Гагарної,5 сщ.Утьос м.Алушти, передана для розміщення і обслуговування будинків і споруд ЗАТ «Санаторій «Утьос», цільове призначення якої – розміщення і обслуговування будинків і споруд ЗАТ «Санаторій Утьос» .
Договором дарування частки земельної ділянки від 19.07.2008 р., укладеного між ЗАТ «Санаторій «Утьос» і ОСОБА_1 підтверджується, що Петракова придбав 142/125228 часток від земельної ділянки, загальною площею 12,5228 га, що складає 0,0142 га., розташованої за адресою: вул.Гагаріної,5 сщ.Утьос, Маломаяцька сільська рада м.Алушта АРК, цільове призначення якої – розміщення і обслуговування будинків і споруд ЗАТ «Санаторій Утьос».
Таким чином, з наданих матеріалів суду не надано доказів про зміну цільового призначення спірної земельної ділянки, повноважень на зміну цільового призначення ділянки у суду не має, тому заява про те, що земельна ділянка ОСОБА_1 передана для рекреаційного призначення задоволенню не підлягає.
Керуючись ст.ст.221, 208-220 ЦПК України, суд,
У Х В А Л И В:
В задоволенні заяви ОСОБА_1 про роз’яснення рішення суду від 13.11.2008 р. за позовом ОСОБА_1 до закритого акціонерного товариства «Санаторій «Утьос», Маломаяцької сільської ради, Алуштинського міського управління земельних ресурсів про розділення земельної ділянки, припинення права спільної часткової власності, зобов’язання вчинити певні дії, визнання державного акту недійсним про те, що земельна ділянка ОСОБА_1передана для рекреаційного призначення - відмовити.
Заява про апеляційне оскарження ухвали може бути подана протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали.
Апеляційна скарга на ухвалу подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження, або в порядку ч.4 ст.295 ЦПК України.
Суддя: