Справа № 2-795/2009 р.
У Х В А Л А
про повернення позовної заяви у зв’язку з невиконанням
ухвали про залишення позову без руху
27 жовтня 2009 р. м. Тернівка
Суддя Тернівського міського суду Дніпропетровської області Жмайло Н.В., ознайомившись з позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , третя особа КП «ТЖКП», про відшкодування моральної шкоди, завданої внаслідок затоплення квартири та зобов`язання вчинення певних дій,
В С Т А Н О В И В:
Позивач звернувся до суду з позовною заявою до ОСОБА_2 , третя особа КП «ТЖКП», про відшкодування моральної шкоди, завданої внаслідок затоплення квартири та зобов`язання вчинення певних дій.
Пред`явлена позовна заява ухвалою судді Тернівського міського суду Дніпропетровської області від 16.12.2008 р. була залишена без руху, оскільки не відповідала вимогам ст. 119 ЦПК України, а саме: не було сплачено держмито у розмірі 8,50 грн., а також в позовній заяві не були зазначені докази, якими позивач обгрунтовує те, що на протязі 5 років вібувається затоплення її квартири та був встановлений строк для усунення недоліків позовної заяви до 26 жовтня 2009 року.
Крім того, позивачу було роз`яснено, що у разі не виправлення недоліків позовної заяви, вона буде вважатися неподаною та буде йому повернута.
Позивач у встановлений йому судом строк не виправив всі вказані недоліки позовної заяви, а тому на підставі ст. 121 ЦПК України, позовну заяву необхідно вважати неподаною та повернути позивачеві.
На підставі викладеного та керуючись ст. 121 ЦПК України,
У Х В А Л И В:
Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , третя особа КП «ТЖКП», про відшкодування моральної шкоди, завданої внаслідок затоплення квартири та зобов`язання вчинення певних дій вважати неподаною та разом з доданими до неї матеріалами повернути позивачеві.
Роз’яснити позивачу його право повторно звернутися до суду з цією ж позовною заявою у загальному порядку, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для повернення позову.
Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Дніпропетровської області через Тернівський міський суд шляхом подачі у п`ятиденний строк з дня її винесення заяви про апеляційне оскарження, і подання після цього у 10-ти денний строк апеляційної скарги, або без подання заяви про оскарження шляхом подачі апеляційної скарги у п`ятиденний строк з дня винесення ухвали.
Головуючий
- Номер: 22-ц/779/1558/2016
- Опис: Клевець Ганна Дмитрівна до Клевець Мар'яна Ярослівна,Клевець Юрій Миколайович
- Тип справи: на цивільну справу за апеляційною скаргою (а)
- Номер справи: 2-795/2009
- Суд: Апеляційний суд Івано-Франківської області
- Суддя: Жмайло Наталія Василівна
- Результати справи: Ухвалено нове рішення по суті позовних вимог у зв'язку із:
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 24.06.2016
- Дата етапу: 23.12.2016
- Номер: 6/233/202/2021
- Опис:
- Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
- Номер справи: 2-795/2009
- Суд: Костянтинівський міськрайонний суд Донецької області
- Суддя: Жмайло Наталія Василівна
- Результати справи:
- Етап діла: Виконання рішення
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 14.04.2021
- Дата етапу: 15.04.2021