Судове рішення #6401825

Справа №2-1191/09

У Х В А Л А

                   

    18.06.2009 року Алуштинський  міський суд АРК у складі:

головуючий суддя Лантратова А.І.

при секретарі Шмаль І.Є.

розглянув у відкритому судовому засіданні в м.Алушті цивільну справу за позовом закритого акціонерного товариства "Санаторій Карасан" до ОСОБА_1, 3-ї особи Державної інспекції з контролю за використанням і охороною земель АР Крим про звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки, зобов'язання вчинити певні дії,


  в с т а н о в и в:


   До суду з позовом до ОСОБА_1, 3-ї особи Державної інспекції з контролю за використанням і охороною земель АР Крим про звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки, зобов'язання вчинити певні дії звернувся голова правління ЗАТ «Санаторій Карасан» ОСОБА_2

   В судовому засіданні відповідач, його представник заявили клопотання про зупинення провадження по справі до розгляду цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до ЗАТ «Санаторій «Карасан» про визнання частково недійсним свідоцтва про право власності на цілісний майновий комплекс, зобов’язаня ЗАТ «Санаторій Карасан» частково передати державний жилий фонд в частині жилого будинка №3 сан.Карасан» м.Алушти у комунальну власність Партенітської селищної ради, визнання права на приватизацію, оскільки вважають, що до встановлення статусу жилого будинка у якому проживає ОСОБА_1. розглядати дану справу неможливо.

   Представники ЗАТ «Санаторій Карасан» заперечували проти заявленого клопотання.

   Представник Державної інспекції з контролю за використанням і охороною земель АР Крим залишив вирішення клопотання на розсуд суду.

   Вислухав сторони суд вважає, що заявлене клопотання задоволенню не підлягає.

   Так, правовий статус будинкаОСОБА_1 не стосується предмета розгляду даної справи, якою являється факт самовільного зайняття відповідачем земельної ділянки, яка перебуває у власності ЗАТ «Санаторій Карасан».    

   Крім того, самовільне зайняття земельної ділянки може бути підтверджено, або спростовано і іншими доказами.

   Таким чином, підстав для зупинення провадження, зазначених відповідачем, суд не убачає.                                        

   Керуючись ст.201,168,208,210 ЦПК України, суд,


у х в а л и в:


   В задоволенні клопотання представника відповідача ОСОБА_3 про зупинення провадження по справі за позовом закритого акціонерного товариства "Санаторій Карасан" до ОСОБА_1, 3-ї особи Державної інспекції з контролю за використанням і охороною земель АР Крим про звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки, зобов'язання вчинити певні дії до розгляду цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до ЗАТ «Санаторій «Карасан» про визнання частково  недійсним свідоцтва про право власності на цілісний майновий комплекс, зобов’язаня ЗАТ «Санаторый Карасан» частково передати державний жилий фонд в частині жилого будинка №3 сан.Карасан» м.Алушти у комунальну власність Партенітської селищної ради, визнання права на приватизацію – відмовити.

   Ухвала оскарженню не підлягає.  

   Суддя:

  • Номер: 22-ц/778/1750/16
  • Опис: про визнання угоди укладеною. стягнення боргу за договором позики і сплату відсотків за просрочення грошового зобов’язання
  • Тип справи: на цивільну справу за апеляційною скаргою (а)
  • Номер справи: 2-1191/09
  • Суд: Апеляційний суд Запорізької області
  • Суддя: Лантратова Антоніна Іванівна
  • Результати справи: позов (заяву, скаргу) задоволено; Ухвалено нове рішення по суті позовних вимог у зв'язку із:
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 03.03.2016
  • Дата етапу: 26.04.2016
  • Номер: 22-ц/778/2261/18
  • Опис: про визнання угоди укладеною, стягнення боргу за договором позики і сплату відсотків за прострочення грошового зобов'язання
  • Тип справи: на цивільну справу за апеляційною скаргою (а)
  • Номер справи: 2-1191/09
  • Суд: Апеляційний суд Запорізької області
  • Суддя: Лантратова Антоніна Іванівна
  • Результати справи:
  • Етап діла: Відмовлено у відкритті провадження: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 08.05.2018
  • Дата етапу: 05.07.2018
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація