Судове рішення #6397438

                              Справа № 2-284/09

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ


01 липня 2009 року Рокитнянський районний суд Київської області  в складі головуючого судді Нечепоренка Л.М., при секретарі Киричок В.В., розглянувши цивільну справу за позовом ЗАТ КБ “ПриватБанк” до ОСОБА_1  про звернення стягнення


В С Т А Н О В И В:


Позивач звернувся до суду з даним позовом  до ОСОБА_1  про звернення стягнення.

01.06.2009 року, 17.06.2009 року, 01.07.2009 року в судове засідання позивач не з”явився, причину неявки суду не повідомив.

За таких обставин суд вважає, що відповідно до вимог ст.207 п.3 ЦПК України позовну заяву необхідно залишити без розгляду.        

Керуючись ст. 207 п.3 ЦПК України, суддя


                        У Х В А Л И В :


Позовну заяву ЗАТ КБ “ПриватБанк” до ОСОБА_1  про звернення стягнення залишити без розгляду.

Ухвала  може бути оскаржена до апеляційного суду Київської області шляхом  подання до Рокитнянського районного суду заяви про апеляційне оскарження ухвали суду протягом 5 днів з дня її ухвалення  і подачі апеляційної скарги протягом 10 днів після  подання заяви про апеляційне оскарження.


Суддя

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація