Справа № 2-а-883/2009 р.
У Х В А Л А
ПРО ВІДКРИТТЯ ПРОВАДЖЕННЯ
23 жовтня 2009 року смт.Золочів
Суддя Золочівського районного суду Харківської області Юхименко О.М.
розглянувши заяву ОСОБА_1 до Головного УПФ в Харківської області про поновлення пропущеного строку для звернення до суду та стягнення недоплаченої щомісячної державної допомоги дітям війни, -
В С Т А Н О В И В:
Позивач звернулася до суду з позовом до Головного УПФ в Харківської області про поновлення пропущеного строку для звернення до суду та стягнення недоплаченої щомісячної державної допомоги дітям війни.
Ухвалою від 14 жовтня 2009 року позовна заява залишена без руху, в зв’язку з порушенням ст. 106 КАС України, а саме: позовна заява була не підписана позивачем, надавши строк до 30 жовтня 2009 року для усунення недоліків.
В зазначений термін вказані недоліки позивачем було усунено.
Позовна заява подана з додержанням вимог ст. 106 КАС України.
Керуючись ст.ст. 108 ч. 1, 106 КАС України, -
У Х В А Л И В:
Відкрити провадження у справі за заявою ОСОБА_1 до Головного УПФ в Харківської області про поновлення пропущеного строку для звернення до суду та стягнення недоплаченої щомісячної державної допомоги дітям війни.
Призначити попереднє судове засідання на 05 листопада 2009 року в приміщенні Золочівського районного суду Харківської області за адресою: смт.Золочів, вул. Комсомольська № 13 – а, о 09 год 00 хв .
Направити відповідачам копію позовної заяви з копіями доданих до неї документів та запропонувати в строк до 05 листопада 2009 року надати письмові заперечення проти позову та посилання на докази, якими вона обгрунтовується.
Копію ухвали направити сторонам у справі.
Ухвала може бути оскаржена лише щодо недотримання правил підсудності у встановлений законом строк і порядок, в іншій частині ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: