Копія
Справа №3-1188/2009 рік
П О С Т А Н О В А
19 жовтня 2009 року Суддя Олександрівського районного суду Кіровоградської області Комлач О.Ф. розглянувши адміністративну справу відносно ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, жителя АДРЕСА_1, не працюючого, раніше не притягувався до адміністративної відповідальності, про притягнення його до адмінвідповідальності по ст.122 ч.4 КУпАП,-
В С Т А Н О В И В :
28 липня 2009 року о 19 год. 10 хв. гр.ОСОБА_1 в м.Одеса по вул.Середньофонтанська керував автомобілем Мерседес Бенц д/н НОМЕР_1, допустив зіткнення з автобусом БАЗ д/н НОМЕР_2, та зник з місця ДТП, чим порушив п.2.10 ПДР України.
Правопорушник в судове засідання з’явився, вину визнав. Його вина підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення та поясненнями доданими в суді.
З урахуванням обставин правопорушення, особи правопорушника та керуючись ст.122 ч.4 КУпАП, суддя,-
П О С Т А Н О В И В :
Притягнути ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності і застосувати до нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 680 гривень.
Постанова суду може бути оскарженою до апеляційного суду Кіровоградської області протягом 10 днів з дня винесення постанови.
Суддя: /підпис/:
Копія вірна: Суддя Олександрівського
районного суду О.Ф.Комлач
Постанова суду набрала законної сили “___” _______________ 2009 року і підлягає виконанню.
Строк пред'явлення постанови до виконання 3 роки.
Суддя Олександрівського
районного суду О.Ф.Комлач