Справа № 2-1982
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
15 жовтня 2009 року Балаклійський районний суд Харківської області в складі: головуючого – судді Тімонова В.М., при секретарі – Грідіній Г.О., розглянувши у попередньому судовому засіданні цивільну справу за позовом Комунального підприємства Балаклійської районної ради «Балаклійські теплові мережі» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за користування тепловою енергією,
ВСТАНОВИВ:
29.09.2009 року КП БРР «БТМ» звернулось до суду із позовом, в якому просить стягнути із ОСОБА_1 заборгованість за користування тепловою енергією в сумі 510,70 грн.
В попереднє судове засідання представник позивача не з’явився, надав заяву, в якій просив залишити позов без розгляду, справу розглянути без його участі.
Відповідач в судове засідання не з’явився, про час і місце розгляду справи повідомлявся належним чином, причини неявки невідомі.
Вислухавши пояснення представника позивача, перевіривши матеріали справи, суд вважає за необхідне клопотання задовольнити, оскільки особа, яка бере участь у справі, розпоряджається своїми правами щодо предмета спору на власний розсуд.
Згідно п. 5 ч. 1 ст. 207 ЦПК України в разі подання позивачем заяви про залишення позову без розгляду суд постановляє ухвалу про залишення заяви без розгляду.
Керуючись ст. ст 207, 210 ЦПК України, суд-
УХВАЛИВ:
Позовну заяву Комунального підприємства Балаклійської районної ради «Балаклійські теплові мережі» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за користування тепловою енергією - з алишити без розгляду.
Роз’яснити позивачу, що особа, заяву якої залишено без розгляду, після усунення умов, що були підставою для залишення заяви без розгляду, він має право звернутися до суду повторно.
Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Харківської області через Балаклійський районний суд Харківської області шляхом подачі в 5- денний строк з дня винесення ухвали заяви про апеляційне оскарження і подання після цього протягом 10- ти днів апеляційної скарги або в порядку ч.4 ст. 295 ЦПК України.
Суддя