Судове рішення #6382711

Справа № 3-1024/09

                                                             

                                                       П О С Т А Н О В А

08 жовтня 2009 року                                       суддя Каланчацького районного суду

                                                                          Херсонської області

                                                                          Прудка Л.Г.

 розглянувши матеріали, які надійшли від Головного державного управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Херсонській області Скадовського територіального відділу

відносно ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1  року народження, уродженця  с. Кишин, Олевського району, Житомирської області, громадянина України, українець, освіта середня, проживаючого: АДРЕСА_1 ,  не  працюючого        

                   -за ст.  85 ч.4  КУпАП,


в с т а н о в и л а:

07.09.2009 року о 22-40 годині у Джарилгацькій затоці Чорного моря в

районі с. Роздольне, Каланчацького району був затриманий гр. ОСОБА_1  який здійснював лов креветки заборонения знаряддям лову (ятерем), у брід. Під час затримання креветки не було виявлено.

Своїими діями порушив ст. 63 ЗУ «Про тваринний світ», п.3.15 «Правил

любительського і спортивного рибальства».

          Провину свою   визнав та пояснив, що з протоколом про  адміністративне правопорушення  згоден, креветку ловив для власного вжитку в зв»язку з тяжким матеріиальним становищем. Щиро кається, подібне більше не повториться.

           В діях ОСОБА_1  формально вбачаються ознаки правопорушення передбаченого ст. 85 ч.4 КУпАП, однак в зв’язку з малозначністю правопорушення суд вважає за можливе звільнити його від адміністративної відповідальності та обмежитися усним зауваженням.


        Керуючись ст.ст. 22,  283, 284  КУпАП


                      п о с т а н о в и л а:

    Звільнити ОСОБА_1   від адміністративної відповідальності за ст. 85 ч.4 КУпАП  та обмежитися усним зауваженням.

    Знаряддя лову: ятер креветковий: a - 6.5 мм., h - 30 см.,  l - 10.0 м.- конфіскувати на користь держави.  Креветковий ятер знищити.

         Постанова може бути оскаржена в апеляційний суд Херсонської області протягом 10 днів з дня винесення постанови.


    Суддя:                                                                                  Л.Г. Прудка


Строк пред»явлення постанови до виконання «___»_______200___р.

  Постанова набирає чинності „_____”_______________200_р.                        

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація