Судове рішення #6382300

                    Cправа № 3- 840  

                    2009 р.  

         

          П О С Т А Н О В А  

       

І М Е Н Е М        У К Р А Ї Н И  



22 травня   2009 р.               м.Снятин  


     

Cуддя  Снятинського  районного   суду  Івано- Франківської   області  Потятинник Ю.Р. розглянувши  матеріали,  які  надійшли  від Снятинського РВ УМВС України в Івано-Франківській області про притягнення   до  адміністративної  відповідальності    гр. ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1,   жителя   ІНФОРМАЦІЯ_2,  приватний підприємець,  

за ст. 51-2  КУпАП,-  

         

В С Т А Н О В И В :  


  Гр. ОСОБА_1  25.04.2009 р. в комп’ютерному клубі «Ігрова зона», що за адресою м. Снятин, вул. Грушевського, 10 використовував в комерційних цілях ігрові комп’ютерні програми без наявності дозволів від суб’єкта авторських прав на ці ігри, передбачених ст.ст. 31, 33 Закону України «Про авторське право та суміжні права».  

  Гр. ОСОБА_1  винним себе  визнав.  

Вина його доказана протоколом про адміністративне правопорушення.  

Протиправні діяння гр. ОСОБА_1  підпадають під ознаки ст. 51-2  КУпАП.  

Керуючись ст.ст. 268, 283, 285 КУпАП,-  

           

        П О С Т А Н О В И В:  


Гр. ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 51-2  КУпАП та накласти на нього стягнення у вигляді штрафу у розмірі 170 грн.  

Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Івано-Франківської області  протягом 10 днів з дня її винесення через Снятинський районний суд.  



Суддя:  підпис  



Суддя Снятинського  

районного суду               ОСОБА_2  

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація