ПОЛТАВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
21 жовтня 2009 року м. Полтава справа № 2-а-1149/09
Полтавський окружний адміністративний суд в складі:
Головуючого судді – Удовіченко С.О.
при секретарі – Саченко Н.С.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Полтаві в приміщенні суду заяву ОСОБА_1 про виправлення описки у постанові суду від 26 січня 2009 р. по справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області, Управління Пенсійного фонду України Октябрського району в м. Полтаві про нарахування допомоги дитини війни, -
В С Т А Н О В И В:
26 січня 2009 року постановою Полтавського окружного адміністративного суду, що залишена без змін ухвалою Харківського апеляційного адміністративного суду від 16 червня 2009 року позов ОСОБА_1 частково задоволено. Визнано бездіяльність Управління Пенсійного фонду України Октябрського району в м. Полтаві протиправною. Зобов’язано Управління Пенсійного фонду України Октябрського району в м. Полтаві здійснити перерахунок пенсії ОСОБА_1 з підвищенням її на 30 % мінімальної пенсії за віком з розміру, встановленого ч. 1 ст. 28 Закону України «Про загальнообов’язкове пенсійне страхування» та провести відповідні виплати за період з 09 липня 2007 року по 31 грудня 2007 року.
Позивач звернувся до суду із заявою про виправленні описки, яка була допущена у вищевказаній постанові, а саме у вступній, мотивувальній та резолютивній частинах постанови замість « ОСОБА_1» зазначено « ОСОБА_1».
В судове засідання сторони не з’явились, хоча належним чином повідомлялись про час та місце розгляду питання про виправлення описки в постанові суду. Згідно ч. 2 ст. 169 Кодексу адміністративного судочинства неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені, не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.
Суд, дослідивши матеріали справи, приходить до висновку, що заява підлягає задоволенню з наступних підстав.
Відповідно до ч. 1 ст. 169 Кодексу адміністративного судочинства України (надалі КАС України) суд з власної ініціативи або за заявою особи, яка брала участь у справі, чи іншої заінтересованої особи може виправити допущені в судовому рішенні описки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.
Судом встановлено і це вбачається із матеріалів справи та доданих позивачем копій документів (паспорту та пенсійного посвідчення) позивачка є ОСОБА_1. Разом з тим в у вступній, мотивувальній та резолютивній частинах постанови зазначено « ОСОБА_1».
Зважаючи на вищевикладене, дана описка підлягає виправленню.
На підставі викладеного, керуючись ст. 169 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
У Х В А Л И В:
Заяву ОСОБА_1 про виправлення описки у постанові суду від 26 січня 2009 р. по адміністративній справі за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області, Управління Пенсійного фонду України Октябрського району в м. Полтаві про нарахування допомоги дитини війни задовольнити .
Виправити описку, допущену у вступній, мотивувальній та резолютивній частинах постанови замість « ОСОБА_1» зазначити « ОСОБА_1».
Ухвала відповідно до ч. 1 ст. 254 КАС України набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, встановленого цим Кодексом, якщо таку заяву не було подано.
Ухвала може бути оскаржена до Харківського апеляційного адміністративного суду через Полтавський окружний адміністративний суд шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження в 5-денний термін з дня складання постанови в повному обсязі та подачі апеляційної скарги у 10-денний термін після подачі заяви про апеляційне оскарження, в порядку, визначеному ст. 186 КАС України.
Суддя С.О.Удовіченко