Справа № 2о-15-2009 року
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
12 червня 2009 року Ізмаїльській міськрайонний суд Одеської області
в складі: головуючого судді – Пепеляшкова С.М.
при секретарі – Зінзівєр С.В.
народних засідателів: Савченко С.В., Павленко Н.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за заявою ОСОБА_1 про обмеження цивільної дієздатності фізичної особи,
В С Т А Н О В И В :
Заявник ОСОБА_1 звернувся до суду з вищезазначеною заявою та просить обмежити цивільну дієздатність свої матері ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, мотивуючи тим, що його мати зловживає спиртними напоями. В такому стані вона не може усвідомлювати значення своїх дій та керувати ними тому піддається під вплив сторонніх людей. Він працює в якості моряка та часто виїжджає за межі України. В період його відсутності його мати може здійснити дії, які призведуть її в тяжке матеріальне становище. В стані алкогольного сп’яніння його мати може підписати будь-який документ, який потім буде неможливо виправити. Визнання ОСОБА_2 обмежено дієздатною заявнику необхідно для встановлення опіки над нею.
В судове засідання, призначене до слухання заявник не прибув, про час та місце розгляду справи був повідомлений належним чином, заяви про розгляд справи за його відсутності від нього не надходило.
Відповідно до п.3 ч.1 ст.207 ЦПК України суд постановляє ухвалу про залишення заяви без розгляду у разі повторного неприбуття в судове засідання належним чином повідомленого позивача без поважних причин, якщо від нього не надходило заяви про розгляд справи за його відсутності.
За тих обставин, враховуюче вищезазначене, та те що ухвалою Ізмаїльського міськрайонного суду Одеської області від 12.06.2008 року по вказаній цивільній справі була призначена судово-психіатрична експертиза, яка виконана не була, так як ОСОБА_2 не була доставлена, для проведення вищезазначеної експертизи, суд вважає за необхідне заяву ОСОБА_1 залишити без розгляду, так як все вищезазначене свідчить про те, що заявник не зацікавлений в розгляді по суті своєї заяви.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст.20, 210 ЦПК України, суд
У Х В А Л И В :
Заяву ОСОБА_1 про обмеження цивільної дієздатності фізичної особи залишити без розгляду.
Роз’яснити заявнику його право на повторне звернення до суду після усунення умов, що були підставою для залишення заяви без розгляду.
На ухвалу суду може бути подана заява про апеляційне оскарження протягом 5 днів з дня її проголошення. Апеляційна скарга на ухвалу подається до Апеляційного суду Одеської області протягом 10 днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Головуючий суддя:
Народні засідателі: 1.
2.