Судове рішення #6375989

                                    Справа №2-1077/2009р.

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ    УКРАЇНИ


    05 жовтня 2008 року     Білозерський районний суд Херсонської області в складі:     головуючого-судді:                     Сімчук С.Б.,

    при секретарі:                         Циммерман І.Г.,

    з участю прокурора:                     Цибульського Р.Б.,

    розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт.Білозерка справу за позовом Прокурора Білозерського району в інтересах Білозерської селищної ради в особі МКП «Водограй» до ОСОБА_1  про стягнення заборгованості за послуги водопостачання,

 

ВСТАНОВИВ:


    Прокурор Білозерського району Херсонської області в інтересах Білозерської селищної ради в особі МКП «Водограй» звернувся до суду з позовом про стягнення заборгованості за послуги водопостачання з ОСОБА_1 ,  вказав, що відповідач є абонентом МКП «Водограй», водозапезпечений, для питних і господарсько-побутових потреб по місцю свого проживання, розташованому в АДРЕСА_1 . Згідно України «Про питну воду» споживачі питної води зобов»язані  своєчасно вносити плату за використану питну воду відповідно до встановлених  тарифів за послуги водопостачання. Згідно до інформації МКП «Водограй» відповідачка не в повному об»ємі  сплачував за послуги водопостачання в результаті чого виникла заборгованість в сумі 830,34грн за період з 01.04.2007 року по 01.08.2009 рік. Таким чином, відповідач до теперішнього часу не перерахував  підприємству суму боргу 830,34грн, що спричинило шкоду соціальним інтересам Білозерської селищної ради  при реалізації державної політики в задоволенні потреб населення у питній воді. Просить стягнути з  відповідача  830,34грн заборгованості за  послуги водопостачання та судові витрати по справі.

    В судовому засіданні прокурор позовні вимоги підтримав в повному об»ємі.

    Представник МКП «Водограй»  в судове засідання з»явився, позовні вимоги підтримав  в повному об»ємі.

    Відповідач в судовому засіданні з»явився, позовні вимоги визнав в повному обсязі.

    Заслухавши пояснення прокурора, представника МКП «Водограй», дослідивши матеріали справи, суд вважає, що позов підлягає задоволенню виходячи зі слідуючого:

    Згідно договору про надання послуг з централізованого  водопостачання по водовідведенню між МКП «Водограй» та ОСОБА_1  укладено договір 21.06.2007 року.

    Розрахунками за водопостачання підтверджується сума боргу  в розмірі  830,34грн, а саме: за  період з 01.04.2007 року по 01.08.2009 рік.

    Відповідно до п. 1.1 Договору  виконавець зобов»язується надавати споживачеві вчасно та відповідно до якості послуги водопостачання та водовідведення, а споживач зобов»язується вчасно оплачувати надані послуги за встановленим  тарифами у строки і на умовах, передбачених договором.

    Згідно п. 3.1.4, 5.4 Договору  споживач несе відповідальність за порушення зобов»язань, встановлених договором або законодавством, а також спори між сторонами розв»язуються  шляхом переговорів або в судовому порядку.

    Згідно ст. 526 ЦПК України зобов”язання має виконуватися належним чином відповідно до умов договору.

    За ст. 610 ЦПК України порушенням зобов”язання є його невиконання, або виконання з порушенням умов, визначених змістом зобов”язання /неналежне виконання/. А беручи до уваги те, що відповідачка порушила умови договору, вчасно не сплатила борг за водопостачання, то заборгованість підлягає стягненню в судовому порядку.

    Оцінив та дослідив усі докази в їх сукупності, суд приходить до висновку, що позовні вимоги  прокурора в інтересах білозерської селищної ради обгрунтовані та законні, тому підлягають задоволенню.

    Керуючись ст. 36-1 Закону України «Про прокуратуру», ст. ст.3, 15, 30, 62, 118, 122 ЦПК України, на підставі ст. ст. 526, 527, 610,  ЦК України,  ст.  44 Водного кодексу України, п. 11 ст. 44 Водного кодексу України, суд,-

                        В И Р І Ш И В:


    Позовну заяву   Прокурора Білозерського району в інтересах Білозерської селищної ради в особі МКП «Водограй» до ОСОБА_1  про стягнення заборгованості за послуги водопостачання  задовольнити.

    Стягнути з ОСОБА_1  на користь МКП «Водограй» борг за послуги водопостачання в сумі 830,34грн.

    Стягнути з ОСОБА_1  на користь держави державне мито в сумі 51грн.

    Стягнути з ОСОБА_1  витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи в розмірі 120грн.

    Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до апеляційного суду Херсонської області через Білозерський районний суд шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційного суду Херсонської області, або в ч.4 ст.295 ЦПК України.



Головуючий:

  • Номер: 4-с/486/3/2019
  • Опис: скаргу Новікової Людмила Василівни на неправомірні дії посадових осіб органу Державної виконавчої служби, без участі сторін
  • Тип справи: на скаргу на рішення, дії або бездіяльність державного виконавця чи іншої посадової особи ДВС
  • Номер справи: 2-1077/2009
  • Суд: Южноукраїнський міський суд Миколаївської області
  • Суддя: Сімчук Сергій
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 21.02.2019
  • Дата етапу: 13.05.2019
  • Номер: 22-ц/812/578/19
  • Опис: за позовною заявою Відкритого акціонерного товариства "Райффайзен Банк Аваль" до Новікової Людмили Василівни, Єкушенка Олександра Володимировича про дострокове розірвнаня кредитного договору та стягнення кредитної заборгованості
  • Тип справи: на цивільну справу за апеляційною скаргою (а)
  • Номер справи: 2-1077/2009
  • Суд: Миколаївський апеляційний суд
  • Суддя: Сімчук Сергій
  • Результати справи:
  • Етап діла: Призначено до судового розгляду
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 26.02.2019
  • Дата етапу: 04.04.2019
  • Номер: 6/707/138/23
  • Опис: про заміну стягувача його правонаступником
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-1077/2009
  • Суд: Черкаський районний суд Черкаської області
  • Суддя: Сімчук Сергій
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 02.11.2023
  • Дата етапу: 13.11.2023
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація