Справа №6-67/2009р.
У Х В А Л А
про відмову про розстрочку виконання рішення суду
07 жовтня 2009 року Білозерський районний суд Херсонської області в складі :
головуючого – судді Сімчук С.Б.,
при секретарі – Циммерман І.Г.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт.Білозерка справу за заявою ОСОБА_1 про відстрочку виконання судового рішення ,-
в с т а н о в и в :
ОСОБА_1 15.09.2009 року звернувся до суду з вказаною заявою, зазначаючи, що рішенням Білозерського районного суду від 15.01.2009 року він зобов”язаний сплатити на користь АБ “Факторіал-Банк” в особі Територіального управління АБ “Факторіал-Банк” заборгованість за кредитним договором в сумі 46754,53грн. 19.10.2007 року він отримав від АБ “Факторіал-Банк” кредит на придбання автомобіля. В зв”язку зі скрутним фінансовим становищем він несвоєчасно сплачував платежі, в результаті чого виникла заборгованість за кредитним договором. Маючи на утриманні трьох неповнолітніх дітей, він не має змоги виплатити одразу усю суму заборгованості.
ВДВС Білозерського РУЮ відкрито виконавче провадження за виконавчим листом №2-129/09 про стягнення з нього суми заборгованості. В ході виконавчого провадження винесено постанову про від 10.06.2009 року про розшук майна боржника, відповідно до якої оголошено розшук автомобіля, який належить йому – ОСОБА_1 - CHERY AMULET А д/н НОМЕР_1
Просив відстрочити сплату заборгованості строком на один рік, так як автомобіль використовується ним під час роботи, а поміщення його на штрафний майданчик унеможливить його мобільне пересування, що може призвести до втрати значної частини його заробітку та відповідно унеможливить погашення заборгованості в повному об”ємі.
Представник ВДВС Білозерського РУЮ в судове засідання не з”явився, але надав заяву, в якій просив розглянути справу без його участі.
Представник ПуАТ “СЕБ Банк” /ПуАТ “СЕБ Банк” - правонаступник усіх прав і обов”язків АБ “Факторіал-Банк”/ проти задоволення заяви заперечував, зазначив, що наявність на утриманні у ОСОБА_1 дітей не є винятковими обставинами, та не доведено ним обставини, які мають значення для справи.
Заслухавши пояснення заявника, представника зацікавленої особи суд вважає в задоволенні заяви про відстрочку виконання рішення суду відмовити з наступних підстав:
Відповідно до ст. 373 ЦПК України суд ухвалою може відстрочити виконання рішення суду за наявності обставин, що утруднювали б виконання рішення суду в зв”язку з хворобою боржника або членів його родини, відсутністю присудженого майна в натурі чи стихійне лихо тощо.
Підстави, на які посилається заявник для відстрочки виконання рішення суду, суд вважає недостатніми, так як вони не підтверджують неплатоспроможність заявника та відсутність майна, на яке може бути накладено стягнення.
Керуючись ст. 15, 30, 62, 373 ЦПК України, суд ,-
У х в а л и в :
В задоволенні заяви ОСОБА_1 про розстрочку виконання судового рішення відмовити.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: