Справа № 3-2332/2009р.
П О С Т А Н О В А
І м е н е м У к р а ї н и
23 жовтня 2009 року Суддя Красноармійського міськрайонного суду Донецької області Халаджи О.В., розглянувши адміністративний матеріал, який надійшов від Красноармійського міського відділу (з обслуговування міста Красноармійськ та Красноармійського району) ГУМВС України в Донецькій області про притягнення до адміністративної відповідальності:
ОСОБА_1, 11.04.1987р.н., уродженця ІНФОРМАЦІЯ_1, є громадянином України, не працює, мешкає: м.Красноармійськ, вул..Свердлова, 118/12, зареєстрованого ІНФОРМАЦІЯ_2
за ст.173 КпАП України, -
В С Т А Н О В И В:
Судом встановлено, що 27.08.2009р. о 22.00 год. в м.Красноармійськ в парку ім.Горького справляв природні потреби у громадському місці, чим порушив громадську мораль та людську гідність, про що було складно протокол ДО № 492653 про адміністративне правопорушення від 30.08.2009 року, що підтверджується поясненням свідків ОСОБА_2І та ОСОБА_3 та іншими матеріалами справи.
В судове засідання правопорушник ОСОБА_1 не з»явився, про день та час слухання справи повідомлений належним чином.
Перевіривши матеріали справи, вважаю, що ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ст.173 КУпАП, а саме дрібне хуліганство, а тому на нього необхідно накласти адміністративне стягнення, передбачене за вчинення зазначеного порушення у вигляді штрафу.
На підставі викладеного та керуючись ст.173 КпАП України, суддя,-
П О С Т А Н О В И В:
Визнати ОСОБА_1 винним у вчиненні правопорушення за ст.173 КпАП України та накласти адміністративне стягнення у вигляді штрафу на користь держави у сумі 51 грн.
Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду Донецької області через Красноармійський міськрайонний суд Донецької області протягом десяти днів з дня її винесення .
Суддя
- Номер: 3-в/583/65/21
- Опис:
- Тип справи: на справу в порядку виконання постанов у справах про адміністративне правопорушення
- Номер справи: 3-2332/09
- Суд: Охтирський міськрайонний суд Сумської області
- Суддя: Халаджи Ольга Володимирівна
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено склад суду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 02.11.2021
- Дата етапу: 02.11.2021