Судове рішення #63699
30/111

 


ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ

ГОСПОДАРСЬКИЙ  СУД  

У Х В А Л А

   

28.07.2006                                                                                        Справа № 30/111  

Дніпропетровський апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:

головуючого судді Коршуна А.О. (доповідач)    

суддів: Джихур О.В., Герасименко І.М.  

розглянувши апеляційну скаргу приватного учбового закладу Інституту ділового адміністрування, м.Кривий Ріг на рішення господарського суду Дніпропетровської області від  29.06.06р.   у справі № 30/111

за позовом   відкритого акціонерного тоариства науково-дослідного та проектно-конструкторського інституту гірничорудного машинобудування "КриворіжНДПІрудмаш", м.Кривий Ріг

до приватного учбового закладу Інституту ділового адміністрування, м.Кривий Ріг

3-особа , яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору: Регіональне відділення фонду Державного майна України по Дніпропетровській області

про  розівання договору оренди, стягнення заборгованості в розмірі 302866, 42 грн. та матеріальної шкоди в сумі 36822, 28 грн.


ВСТАНОВИВ:

Позивачем при поданні позовної заяви та заяви про збільшення позовних вимог було оплачено за двома платіжними дорученнями державне мито у загальній сумі 2391, 49 грн.         ( а.с. 6 т. 1, а.с. 3 т. 2), що складало 1% від суми позовних вимог.

Рішенням господарського суду Дніпропетровської області від 29.06.2006 р. у справі № 30/111 позовні вимоги були задоволено частково; з відповідача на користь позивача було стягнуто 169323, 90 грн. заборгованості по оплаті  орендної плати , 5724, 01 пені, 1750, 48 грн. витрат  по оплаті державного мита  та 59, 32 грн. витрат на інформаційно- технічне забезпечення судового процесу, в решті позовних вимог було відмовлено.

Відповідач не погодившись з вказаним рішенням суду подав апеляційну скаргу , в якій посилаючись на неповне з"ясування обставин справи,  на порушення судом норм процесуального та матеріального права, просить рішення суду від 29.06.2006 р. скасувати повністю, позов залишити без розгляду.  До своєї апеляційної скарги відповідачем було додано квитанцію № 15 від 14.07.2006 р. про сплату державного мита у розмірі 875, 24 грн.

Приймаючи до уваги, що при поданні апеляційної скарги відповідачем було оплачено лише 875, 24 грн. державного мита, а необхідно було сплатити  1195, 75 грн., оскільки відповідач просить в своїй апеляційній скарзі скасувати рішення  не в частині  задоволених судом позовних вимог, а  просить скасувати рішення повністю, тобто і в  той частині , якою позивачу було відмовлено у задоволенні позову, а тому суд вважає, що до апеляційної скарги не були додані докази  які підтверджують оплату державного мита у встановленому розмірі, в зв"язку з чим апеляційна скарга підлягає поверненню заявникові без розляду.

На підставі наведеного та керуючись п.3 ч.1 ст. 97 Господарського процесуального кодексу України, суд -


УХВАЛИВ:

Апеляційну скаргу приватного учбового закладу Інституту ділового адміністрування, м.Кривий Ріг на рішення господарського суду Дніпропетровської області від  29.06.06р.   у справі № 30/111  повернути   без розгляду.

Додаток: апеляційна скарга та додані до неї матеріали на 24  арк.,  у тому числі квитанція № 15 від 14.07.2006 р.



Головуючий суддя                                                      


А.О. Коршун

Суддя   

О.В.Джихур

Суддя  



І.М.Герасименко






Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація