Справа №2-а-1298/09
УХВАЛА
22 липня 2009 року м. Дергачі
Суддя Дергачівського районного суду Харківської області Болибок Є.А., розглянувши адміністративну справу за позовною заявою ОСОБА_1 до ІДПС БДПС УДАІ УМВС України в Харківській області старшого сержанта міліції ОСОБА_2 про скасування постанови про накладення адміністративного стягнення,-
УСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 звернувся до суду з адміністративним позовом до ІДПС БДПС УДАІ УМВС України в Харківській області старшого сержанта міліції ОСОБА_2 про скасування постанови АХ №139519 по справі про адміністративне правопорушення від 30.05.2009 року про накладення на ОСОБА_1 адміністративного стягнення у виді штрафу в розмірі 300,00 грн. за адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст. 122 КУпАП.
Позовна заява подана без додержання вимог, викладених у статті 106 Кодексу адміністративного судочинства України (далі КАС України).
Згідно ч.3 ст.106 КАС України, до позовної заяви додаються її копії та копії всіх документів, що приєднуються до неї, відповідно до кількості відповідачів, документ про сплату судового збору.
Згідно ч.1 ст. 87 КАС України, судові витрати складаються із судового збору та витрат, пов’язаних з розглядом справи.
Згідно ч.2 ст. 87 КАС України, розмір судового збору, порядок його сплати і звільнення від сплати встановлюються законом.
Згідно ч.1 ст. 89 КАС України, особа, яка звертається до адміністративного суду із позовною заявою, апеляційною чи касаційною скаргою, скаргою за винятковими обставинами, заявою про перегляд справи за нововиявленими обставинами, повинна сплатити судовий збір.
Згідно п.1,2 ч.3 розділу VІІ “Прикінцеві та перехідні положення” КАС України, до набрання чинності законом, який регулює порядок сплати і розміри судового збору: судовий збір при зверненні до адміністративного суду сплачується у порядку, встановленому законодавством для державного мита; розмір судового збору визначається відповідно до підпункту “б” п.1 ст.3 Декрету Кабінету Міністрів України “ Про державне мито”.
Згідно підпункту “б” п.1 ст. 3 Декрету КМ України від 21 січня 1993 року, розмір судового збору зі скарг (позовів) на неправомірні дії органів державного управління та службових осіб, що ущемляють права громадян дорівнює 0,2 неоподаткованого мінімуму доходів громадян.
До поданої позовної заяви не додано документ про сплату судового збору.
Згідно ст. 108 КАС України, позовна заява подана без додержання вимог, викладених у статтях 106 цього Кодексу, або не сплачено судовий збір, підлягає залишенню без руху з наданням строку, достатнього для усунення недоліків.
Керуючись ст.ст. 106, 108, 160 ч.4 п.1 КАС України, суддя, -
УХВАЛИВ:
Позовну заяву ОСОБА_1 до ІДПС БДПС УДАІ УМВС України в Харківській області старшого сержанта міліції ОСОБА_2 про скасування постанови про накладення адміністративного стягнення - залишити без руху.
Повідомити позивача про необхідність виправити зазначені недоліки позовної заяви та надати строк до 04 серпня 2009 року для їх усунення.
Роз'яснити позивачу, що у разі не виконання вимог, визначених ст. 106 КАС України, заява буде вважатися неподаною і повернена позивачу.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Харківського апеляційного адміністративного суду через Дергачівський районний суд Харківської області шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження протягом п’яти днів з дня отримання копії ухвали особою, яка бере участь у справі, і подання апеляційної скарги протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження, з подачею її копії до апеляційної інстанції, або шляхом подачі апеляційної скарги протягом п’яти днів з дня проголошення ухвали.
Суддя Болибок Є.А.