Судове рішення #6358582

Справа № 6-112/09


У Х В А Л А

І М Е Н Е М   У К Р А Ї Н И


20 жовтня 2009 року                                                                                м. Дніпропетровськ


Суддя Індустріального районного суду м. Дніпропетровська Грищенко В. М., розглянувши подання начальника Індустріального відділу державної виконавчої служби Дніпропетровського МУЮ про заборону виїзду з України громадянки ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, -


В С Т А Н О В И В:


Відповідно до Указу Президента України «Про додаткові заходи щодо підвищення ефективності виконання рішень судів № 261 від 24.03.2008, начальник Індустріального ВДВС звернувся із зазначеним вище поданням до Індустріального районного суду м. Дніпропетровська.

Подання розглядається за правилами розділу 6 ЦПК України – Процесуальні питання, пов’язані з виконанням судових рішень у цивільних справах, по аналогії зі ст. 375 ЦПК України – оголошення розшуку боржника, судом у десятиденний термін без виклику будь-яких осіб з постановленням ухвали суддею.

Начальник Індустріального ВДВС просить суд винести ухвалу про заборону виїзду з України з вилученням документів, які засвідчують громадянку ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, та вилучення цих документів при в’їзді в Україну, з подальшим направленням їх до Індустріального ВДВС Дніпропетровського МУЮ, у зв’язку з тим, що за ОСОБА_1 числиться заборгованість перед Кредитною спілкою «Дніпро» у розмірі 12 070,80 грн. До подання були надані копія судового наказу, копія постанови про відкриття виконавчого провадження, довідка про хід його виконання та інші документи.

Розглянувши надані документи вважаю, що подання підлягає задоволенню з наступних підстав.

Відповідно до листа Міністерства юстиції України № 25-32\507 від 06.06.2008, виданого на виконання Указу Президента України «Про додаткові заходи щодо підвищення ефективності виконання рішень судів № 261 від 24.03.2008, наявність в особи невиконаних зобов’язань, покладених на неї судовим рішенням, є підставою для обмеження її у праві виїзду за межі України.

Резолютивна частина подання державного виконавця повинна містити заходи (тимчасове обмеження у праві виїзду за межі України з вилученням паспортного документа чи без такого), назва органів, які мають їх здійснити. У разі тимчасового обмеження особи (боржника) у праві виїзду за межі України з вилученням паспортного документа потрібно зазначати вид паспортного документа (для громадян України — дипломатичний паспорт, службовий паспорт, паспорт громадянина України, посвідчення особи моряка або посвідчення члена екіпажу; для іноземних громадян та осіб без громадянства — паспортний документ, що підтверджує громадянство іноземця або посвідчує особу без громадянства), його серію та номер, а також назву та адресу державного органу, до якого повинен надсилатися вилучений паспортний документ.

Держвиконавець у своєму поданні не зазначає вид паспортного документа ОСОБА_1, його серію та номер, а тому вважаю, що тимчасове обмеження у праві виїзду ОСОБА_1  за межі України має бути застосовано без вилучення паспортного документу.

Також відповідно до вищезазначеного листа засвідчена копія ухвали суду про тимчасове обмеження ОСОБА_1 (боржника) у праві виїзду за межі України до виконання нею своїх зобов’язань направляється державним виконавцем до Адміністрації Державної прикордонної служби України, про виконання якої остання повідомляє листом відповідний орган державної виконавчої служби, а тому вимога начальника Індустріального ВДВС у поданні про винесення ухвали та направлення її до Адміністрації Державної прикордонної служби України задоволенню не підлягає.

Керуючись ст. 375 ЦПК України, -


У Х В А Л И В:


Тимчасово обмежити громадянку ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, у праві виїзду за межі України до виконання нею своїх зобов’язань зі сплати боргу за кредитним договором, без вилучення паспортного документу.

Ухвала набирає законної сили після закінчення строку на подачу заяви про апеляційне оскарження.

Заяву про апеляційне оскарження ухвали суду може бути подано протягом п’яти днів з дня проголошення ухвали.

Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.




               Суддя:                                                                                          В. М. Грищенко

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація