Судове рішення #6357967


                                                                                 



                                                                                     

                                                                                        Справа № 2-с-12/09



                                              У Х В А Л А

                                   ІМЕНЕМ          УКРАЇНИ



15 жовтня  2009 року                                                                   м. Апостолове  

                         

          Суддя Апостолівського районного суду Дніпропетровської області  Чумак Т.А., розглянувши заяву відкритого акціонерного товариства комерційного банку « Надра»  про скасування судового наказу  у справі за заявою ОСОБА_1  про видачу судового наказу про стягнення з відкритого акціонерного товариства комерційного банку « Надра»  строкового банківського вкладу та відсотків,

 

     

                                             ВСТАНОВИЛА:


           Відкрите акціонерне товариство комерційний банк «Надра»  звернувся до суду із заявою про скасування судового наказу у справі за заявою ОСОБА_1  про видачу судового наказу про стягнення з відкритого акціонерного товариства комерційного банку «Надра»  строкового банківського вкладу та відсотків, посилаючись на те, що для відновлення фінансового стану Банку постановою правління НБУ введено мораторій на задоволення вимог кредиторів строком на шість місяців – з 11.08.2009 р. до 10.02.2010 р.

          Дослідивши матеріали справи, вважаю, що заява підлягає задоволенню з наступних підстав.

            Відповідно до ч.1 ст.106 ЦПК України заява боржника про скасування судового наказу, що подана в установлений строк, розглядається судом протягом 5 днів з дня  її надходження без судового розгляду і виклику сторін, про що постановляється ухвала.

            Враховуючи, що боржник заперечує проти вимог стягувача, подав до суду заяву про скасування судового наказу своєчасно, тому вважаю, що судовий наказ по даній справі підлягає скасуванню.

          Керуючись ст. 106 ЦПК України,

                       


                                                УХВАЛИЛА:


        Скасувати судовий наказ у справі за заявою ОСОБА_1  про видачу судового наказу про стягнення з відкритого акціонерного товариства комерційного банку «Надра»  строкового банківського вкладу та відсотків.

          Відповідно до ч.3 ст. 106 ЦПК України заявлені стягувачем вимоги можуть бути розглянуті в позовному проваджені з додержанням загальних правил щодо пред»явлення позову.

          Ухвала оскарженню не підлягає.



       Суддя:                                                             Чумак Т.А.


 




Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація