Справа № _2—351 /2009 рік.
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
12 жовтня 2009 р .
Брусилівський районний суд Житомирської області
В складі: головуючого – судді Седун Ф.В.
При секретарі Довгаленко О. І.,
З участю позивачки ОСОБА_1
відповідача ОСОБА_2
Розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду смт. Брусилів
справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу ,-
ВСТАНОВИВ:
Позивачка ОСОБА_1 31.07.2009 року звернувся в суд з позовом до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу зареєстрованого між ними 01 серпня 2008 року відділом РАГС Брусилівського районного управління юстиції Житомирської області , актовий запис № 20 .
Шлюб у сторін перший. Сторони добровільно вирішили питання про проживання дитини після розірвання шлюбу .
Свої вимоги позивачка аргументує тим, що спільне життя з відповідачем не склалось. Вони мають різні характери , між ними не має взаєморозуміння , в сім”ї виникають сварки , скандали із-за того , що відповідач вживає спиртне. В сім”ї склалась гнітюча , напружена обстановка і вона залишила відповідача і переїхала проживати до своїх батьків близько 7 місяців назад. Просить позов задовольнити.
В судовому засіданні позивачка позов підтримала з мотивів вказаних в позовній заяві Додатково пояснила , що примирення між нею та відповідачем не відбулося і не можливе , і вона настоює на розірванні шлюбу. Просить позов задовольнити. Всі судові витрати та витрати по сплаті мита при отримання свідоцтв про розірвання шлюбу покласти на обох порівну.
Відповідач позов не визнав , пояснив , що він хотів помиритись , але позивачка слухає свою матір , яка їм заважає жити. А так як позивачка не бажає миритись , то він згоден на розірвання шлюбу.
Свідоцтво про шлюб , копія свідоцтва про народження дитини свідчать , що сторони перебувають в зареєстрованому шлюбі і мають одну неповнолітню дитину – дочку ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1 р.н.
Вислухавши сторін , вивчивши матеріали справи та фактичний характер взаємовідносин подружжя ОСОБА_1 суд прийшов до висновку , що згідно ст. 112 Сімейного Кодексу України є підстави задовольнити позов . Шлюб сторін втратив своє призначення і при наявних обставинах подальше збереження сім” ї не можливе .
Приймаючи до уваги клопотання позивачки витрати по оплаті державного мита при отриманні свідоцтв про розірвання шлюбу слід покласти на обох сторін порівну. Враховуючи інтереси дитини та згоду сторін неповнолітню дитину ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1 р. н. після розірвання шлюбу слід залишити проживати з матір” ю .
Керуючись ст. ст. 10, 11, 15, 60, 212, 213,215 ЦПК України , ст.ст. 110 , 112 Сімейного Кодексу України суд
ВИРІШИВ:
Шлюб між ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_2 р. н. та ОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ_3 р.н. зареєстрований між ними 01 серпня 2008 року відділом РАГС Брусилівського районного управління юстиції Житомирської області , актовий запис № 20 – розірвати.
Стягнути з ОСОБА_1 та ОСОБА_2 при видачі свідоцтв про розірвання шлюбу державне мито в розмірі по 8 грн. 50 коп. з кожного.
Після розірвання шлюбу неповнолітню дитину ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження залишити проживати з матір “ ю .
Рішення може бути оскаржене в Житомирський апеляційний суд через Брусилівський районний суд . Заяву про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
СУДДЯ Ф.В.СЕДУН.