Київський міжобласний апеляційний господарський суд
________________________________________________________________________
01033, м. Київ, вул. Жилянська, 58-б
УХВАЛА
17.07.09 р. № 16/28
Головуючого Рудченка С.Г.
Суддів:
Лобань О.І.
Ткаченка Б.О.
при секретарі судового засідання: Лебедєвій С. В.,
за участю учасників судового провадження:
від позивача: ОСОБА_3 –представник за дов. № 1517 від 19.05.2009 року,
від відповідача: Петренко В. П. –представник за дов. б/н від 01.02.2009 року,
від третіх осіб: не з’явились
розглянувши у відкритому судовому засіданні апеляційну скаргу товариства з обмеженою відповідальністю «Вікторія ЛТД»на рішення господарського суду Полтавської області від 15.04.2009 року,
у справі № 16/28 (суддя Тимощенко О. М.),
за позовомОСОБА_5, м. Полтава,
дотовариства з обмеженою відповідальністю «Вікторія ЛТД», м. Полтава,
за участю третіх осібОСОБА_6, м. Полтава,
ОСОБА_7, м. Полтава,
провизнання недійсним рішення зборів товариства та позбавлення частки в майні,
в с т а н о в и в :
ОСОБА_5 звернулась до господарського суду Полтавської обласні з позовом до товариства з обмеженою відповідальністю «Вікторія ЛТД»(далі по тексту –ТОВ «Вікторія ЛТД», відповідач) за участю третіх осіб без самостійних позовних вимог на предмет спору ОСОБА_6 та ОСОБА_7 про визнання недійсним рішення зборів учасників ТОВ «Вікторія ЛТД»від 27.02.2006 року в частині виключення з числа учасників та позбавлення частки в майні товариства учасника ОСОБА_5
Рішенням господарського суду Полтавської області від 15.04.2009 року у справі № 16/28 (далі по тексту –Рішення) позов задоволено частково, а саме визнано недійсним рішення зборів ТОВ «Вікторія ЛТД»від 27.02.2006 року в частині виключення з товариства ОСОБА_5
Не погоджуючись із Рішенням, відповідач звернувся до Київського міжобласного апеляційного господарського суду з апеляційною скаргою, в якій просить оскаржуване рішення місцевого господарського суду скасувати та прийняти нове рішення, яким у задоволенні позовних вимог відмовити повністю.
Ухвалою апеляційного господарського суду від 19.05.2009 року апеляційну скаргу ТОВ «Вікторія ЛТД на Рішення прийнято до провадження.
Ухвалою Київського міжобласного апеляційного господарського суду від 30.06.2009 року, розгляд справи відкладено на 17.07.209 року за участю повноважних представників учасників судового провадження.
Від представника третіх осіб через канцелярію апеляційного господарського суду 17.07.2009 року надійшло клопотання про відкладення розгляду справи на іншу дату у зв’язку з неможливістю бути присутнім в судовому засіданні апеляційного господарського суду 17.07.2009 року через зайнятість у цей день в іншому судовому засіданні у м. Полтава.
Як вбачається з матеріалів справи, предметом позову у даній є справі є визнання недійсним рішення зборів учасників ТОВ «Вікторія ЛТД»від 27.02.2006 року в частині виключення з числа учасників та позбавлення частки в майні товариства учасника ОСОБА_5
Відповідно до витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців № 682878 від 01.07.2009 року учасниками ТОВ «Вікторія ЛТД»являються ОСОБА_8 та ОСОБА_9.
Враховуючи наведене, колегія суддів апеляційного господарського суду вважає, що позовні вимоги щодо визнання недійсним рішення зборів учасників ТОВ «Вікторія ЛТД»від 27.02.2006 року в частині виключення з числа учасників та позбавлення частки в майні товариства учасника ОСОБА_5 стосуються прав і обов’язків всіх учасників зазначеного товариства.
Відповідно до вимог ст. 27 ГПК України, треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору, можуть бути залучені до участі у справі за клопотанням сторін, прокурора або ініціативою суду на стороні позивача або відповідача до прийняття рішення господарським судом, якщо рішення з господарського спору може вплинути на їх права або обов'язки щодо однієї з сторін.
У зв’язку з наведеним, апеляційний господарський суд вважає за необхідне залучити у якості третіх осіб, яка не заявляє самостійні вимоги на предмет спору вищезазначених осіб.
Відповідно до ст. 38 ГПК України якщо подані сторонами докази є недостатніми, господарський суд зобов’язаний витребувати від підприємств та організацій незалежно від їх участі у справі документи та матеріали, необхідні для вирішення спору.
У зв’язку з наведеним, апеляційний господарський суд зобов’язує відповідача надати апеляційному господарському суду для огляду оригінал та належним чином завірену копію статуту ТОВ «Вікторія ЛТД».
Враховуючи наведене, а також з метою забезпечення повного, всебічного та об’єктивного розгляду справи, колегія суддів Київського міжобласного апеляційного господарського суду вважає за необхідне відкласти розгляд справи, у зв’язку з чим задовольняє клопотання представника третіх осіб про відкладення розгляду справи.
Керуючись ст.ст. 38, 77, 86 ГПК України, апеляційний господарський суд, –
у х в а л и в :
1. Розгляд справи № 16/28 відкласти на 28.07.2009 року о 10-50 год. Засідання відбудеться в приміщенні Київського міжобласного апеляційного господарського суду за адресою: м. Київ, вул. Жилянська 58 –б, в залі судового засідання № 9.
2. Залучити до участі у справі ОСОБА_8 та ОСОБА_9 у якості третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору; роз’яснити їм право надати відзиви на апеляційну скаргу з нормативним їх обґрунтуванням по всім пунктам апеляційної скарги; зобов’язати товариство з обмеженою відповідальністю «Вікторія ЛТД»направити їм копії апеляційної скарги і доданих до неї документів, та надати апеляційному господарському суду докази їх надсилання або вручення.
3. В судове засідання викликати повноважних представників учасників судового провадження.
4. Зобов’язати товариство з обмеженою відповідальністю «Вікторія ЛТД»надати апеляційному господарському суду для огляду оригінал та належним чином завірену копію статуту товариства з обмеженою відповідальністю «Вікторія ЛТД».
5. Копії ухвали апеляційного суду направити учасникам судового провадження.
Головуючий суддя Рудченко С.Г.
Судді Лобань О.І.
Ткаченко Б.О.
Дата відправки 20.07.09
- Номер: 16/5008/28/2009
- Опис: банкрутство
- Тип справи: Про визнання банкрутом
- Номер справи: 16/28
- Суд: Господарський суд Закарпатської області
- Суддя: Рудченко С.Г.
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено до судового розгляду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 09.02.2009
- Дата етапу: 26.12.2013
- Номер:
- Опис: примусове звільнення та повернення орендованої площі,
- Тип справи: Позовна заява(звичайна)
- Номер справи: 16/28
- Суд: Господарський суд міста Києва
- Суддя: Рудченко С.Г.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 17.12.2009
- Дата етапу: 16.03.2010