Справа № 2-939/2009 р.
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
01 жовтня 2009 року Гайсинський районний суд Вінницької області
в складі: головуючого - судді С.К.Медвецького
при секретарі У.Ю.Ратушняк
розглянувши у відритому судовому засіданні в місті Гайсині справу за позовом ОСОБА_1 доОСОБА_2ро встановлення факту прийняття спадщини, фактів належності спадкового майна, прийняття спадщини та його реальний розподіл, -
встановив:
11.09.2009 року ОСОБА_1 звернулася в суд з даним позовом.
У судовому засіданні сторони зробили спільну заяву і надали суду укладену та підписану мирову угоду з метою врегулювання спору на основі взаємних поступок.
За умовами мирової угоди сторони погодилися:
• встановити, що ОСОБА_3., який помер ІНФОРМАЦІЯ_1 року у встановлений
законом шестимісячний строк вступив в управління і володіння 1/5 частиною будинковолодінняАДРЕСА_1, що належалаОСОБА_4., яка померлаІНФОРМАЦІЯ_2;
• встановити, що 2/5 частини будинковолодіння АДРЕСА_1; сертифікат на право на земельну частку (пай) серії НОМЕР_1, належать померлому ОСОБА_3.;
- встановити, що ОСОБА_1 у встановлений законом шестимісячний строк вступила в управління і володіння спадковим майном померлого ОСОБА_3.;
- визнати за ОСОБА_1 право приватної власності на 2/5 частини будинковолодіння АДРЕСА_1, а саме: житлові кімнати (2-1) площею 14,4 м2 , (2-2) - 12,9 м2; господарські споруди - одне відділення сараю та погріб; сертифікат на право на земельну частку (пай) серії НОМЕР_1.
Також сторони погодилися, що ОСОБА_1, зобов’язується після 01.11.2009 року сплатитиОСОБА_2. грошову компенсацію в розмірі 22 571 грн. 75 коп. за частину спадкового майна.
Зазначена спільна заява та мирова угода приєднані до справи. Сторонам роз'яснені наслідки такого рішення та закриття провадження у справі, що передбачені ст.206 ЦПК України.
Враховуючи, що мирова угода, укладена сторонами, не суперечить закону, не порушує права, свободи чи інтереси інших осіб, вчинена в інтересах обох сторін, суд у відповідності до ст.175, п.4 ч.1 ст.205 ЦПК України закриває провадження у справі.
Керуючись п.4 ч.1 ст.205 ЦПК України, -
ухвалив:
Мирову угоду сторін визнати.
Встановити, що ОСОБА_3, який помер ІНФОРМАЦІЯ_1 року, у встановлений законом шестимісячний строк вступив в управління і володіння 1/5 частиною будинковолодіння АДРЕСА_1, що належала ОСОБА_4, яка померла ІНФОРМАЦІЯ_2.
Встановити, що:
• 2/5 частини будинковолодіння АДРЕСА_1
Гайсинського району;
• сертифікат на право на земельну частку (пай) серії НОМЕР_1, яка
перебуває у колективній власності КСП «Перемога» розміром 1,86 в умовних кадастрових гектарах, належали ОСОБА_3 який помер
ІНФОРМАЦІЯ_1 року.
Встановити, що ОСОБА_1 в установлений законом
шестимісячний строк вступила в управління і володіння спадковим майномОСОБА_3 який помер ІНФОРМАЦІЯ_1.
Визнати за ОСОБА_1 право приватної власності на:
• 2/5 частини будинковолодіння АДРЕСА_1, а саме:
житлову кімнату (2-1) площею 14,4 м2 , житлову кімнату (2-2) площею 12,9 м2;
• господарські споруди - одне відділення сараю та погріб;
• сертифікат на право на земельну частку (пай) серії НОМЕР_1, яка
перебуває у колективній власності КСП «Перемога» розміром 1,86 в умовних кадастрових гектарах, що належали ОСОБА_3 який помер ІНФОРМАЦІЯ_1 року.
Стягнути з ОСОБА_1 на користь ОСОБА_2 грошову компенсацію в розмірі 22 571 грн. 75 коп. вартості спадкового майна.
Судові витрати по справі залишити за сторонами.
Провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2. про встановлення факту прийняття спадщини, фактів належності спадкового майна, прийняття спадщини та його реальний розподіл закрити.
Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Вінницької області через Гайсинський районний суд шляхом подачі в 5-денний строк з дня проголошення ухвали заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 10 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч.4 ст.295 ЦПК України.
Суддя