Судове рішення #6326794

Справа № 3-1156/09

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М   У К Р А Ї Н И


15 червня 2009 року Суддя Володимир-Волинського міського суду Артиш Я.Д. розглянувши матеріали справи про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 проживаючого АДРЕСА_1, не працюючого,


за ч.3 ст. 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення,


В  С  Т  А  Н  О  В  И  В :


    Відповідно до ст. 276 КУпАП справи про адміністративні правопорушення розглядаються за місцем його вчинення.

Поряд з цим, згідно вимог ч.2 ст. 276 КупАП справи про адміністративні правопорушення, передбачені статтями 80, 81, 121-126, 1271-129, ч. ч. 1-4 ст. 130, 139 (коли правопорушення вчинено водієм) цього Кодексу можуть  також розглядатись за місцем обліку транспортних засобів або за місцем проживання порушника.

Враховуючи вищевикладене, а також те, що місцем вчинення правопорушення є 74 км (Луцький район) автомобільної дороги Устилуг-Луцьк-Рівне, а місцем обліку транспортного засобу є Нововолинське МРЕВ, на думку суду, даний протокол слід направити уповноваженої особі для належного скерування для розгляду по суті.


          Керуючись ст. 276 КпАП України,


П  О  С  Т  А  Н  О  В  И  В  :


Протокол про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1 за ч. 3 ст. 122 КУпАП направити уповноваженій особі для належного скерування для розгляду по суті.

Постанова оскарженню не підлягає.


Суддя Володимир-Волинського

міського суду                                          Я.Д.Артиш




Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація