Справа № 3-931/2007
ПОСТАНОВА ІМ'ЯМ УКРАЇНИ
23 січня 2007 року
Суддя Краматорського міського суду Донецької області Літовка В.В., розглянувши матеріали, що надійшли з 13-го МРВ ДАІ м. Краматорська, УДАІ УМВС України в Донецькій області про притягнення до адміністративної відповідальності:
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, працює КЕМ
- ІНФОРМАЦІЯ_2, мешкає АДРЕСА_1
який скоїв правопорушення, передбачене ст. 122ч.1 КпАП України, -
УСТАНОВИВ:
06.01.2007 року о 17 год. 20 хв, ОСОБА_1, керуючи автомобілем марки «УАЗ-3909» держ. НОМЕР_1, в м Краматорськ по вул. Шкільна - вул. Р. Люксембург, повертаючи ліворуч на регульованому перехресті, не надав переваги у русі пішоходу, який переходив проїзну частину, на яку той повертав, чим порушив п.п. 16.2ПДР.
Вина ОСОБА_1 у зазначеному правопорушенні підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення, поясненням останнього.
ОСОБА_1 у суд не з'явився з невідомої причини, хоча про день слухання справи сповіщений належним чином.
Керуючись ст, 122 ч, 1 КпАП України, -
ПОСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 піддати адміністративному штрафу в сумі 17 гривень.
Постанова остаточна й оскарженню не підлягає.