Судове рішення #6298171

   

Справа №3-1337/09

П О С Т А Н О В А

      13 серпня  2009  року                                                                              м. Марганець

Суддя Марганецького міського суду Гришко Є.І., розглянувши матеріали, які надійшли з з головного державного управління охорони, використання, відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Дніпропетровській області про притягнення до адміністративної відповідальності:

             ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, урож. Дніпропетровської обл.                        

                      мешкає: АДРЕСА_1

             працює ВАТ “МГЗК”

за ст. 85 ч. 4  КпАП України,-

                       В С Т А Н О В И В :

16.07.2009 року о 04-30 год. гр. ОСОБА_1 на Каховському водосховищу в районі “Намиву” та дамби “ 4 спільно з гр. ОСОБА_2 ловив рибу забороненими знаряддями лову: сіткою, чим порушив ст. 3.15 Правил любительського та спортивного рибальства, ст. 63 Закону “Про тваринний світ”, про що було складено протокол.

У судовому засіданні ОСОБА_1 вину визнав.

При вирішенні питання про вид стягнення за адміністративне правопорушення, вчиненого ОСОБА_1,  суд враховує характер правопорушення, особу порушника, його вину, обставини, що пом’якшують  і обтяжують відповідальність.

Суд вважає за необхідне застосувати до нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу.

Керуючись ст.ст. 85 ч. 4,   283,  284 КпАП  України,-

 П О С Т А Н О В И В :

ОСОБА_1  піддати адміністративному штрафу на користь держави в розмірі 340 грн. з конфіскацією знаряддя ловлі вчинення правопорушення: ставна сітка  месина довжиною 50 м., висотою 1.5 м., вічко 50 мм. – 2 (дві) шт.;  месина довжиною 20 м., висотою 1.5 м., вічко 50 мм (одна) шт; месина довжиною 30 м., висота 1.5 м., вічко 50 мм (одна) шт.; човен саморобний гумовий 1 (один); свіжа риба сазан – 1 ( одна) шт., карась – 3 (три) шт.

Постанова може бути оскаржена протягом 10-ти діб з дня її винесення. Апеляційна скарга подається до апеляційного суду Дніпропетровської області через Марганецький міський суд.

У разі несплати Вами трафу в 15-ти денний строк, постанова про накладення штрафу надсилається для примусового виколнання до відідлу державної виконавчої служби за місцем проживання порушника. У такому разі стягується сума штрафу та витрати на облік зазначених правопорушень ст. 308 КУпАП України.

       

       Суддя:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація