Судове рішення #6297959

                   

 

ЗАПОРІЗЬКИЙ  ОКРУЖНИЙ  АДМІНІСТРАТИВНИЙ  СУД

УХВАЛА

про залишення позовної  заяви  без  руху

 

12 жовтня 2009 р.                                                                                справа №2а-5648/09/0870

 

            Суддя Запорізького окружного адміністративного суду Нестеренко Л.О., розглянувши матеріали адміністративного позову

            за заявою  ОСОБА_1

            до  Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області

            про  визнання дій суб'єкта владних повноважень незаконними

 

ВСТАНОВИВ:

 

    До Запорізького окружного адміністративного суду надійшла позовна заява ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області про визнання дій суб'єкта владних повноважень незаконними, в якій позивач вказав, що з вересня 2009 року відповідач не здійснює пенсійне забезпечення належним чином, тим самим піддає позивача негативному впливу голодомором. Позивач вважає дії Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області незаконними та необґрунтованими, у зв'язку з чим, просить визнати дії відповідача незаконними та зобов'язати відповідача припинити незаконні дії по вчиненню проти нього голодомору.

            Адміністративний позов подано з порушенням вимог, встановлених ст.106 Кодексу адміністративного судочинства України, а саме: до позову не додано документ про сплату судового збору, оформлений належним чином та сплачений за належними реквізитами. Відповідно до п. 14 розділу ІІІ Інструкції “Про порядок обчислення та справляння державного мита”на зворотній стороні платіжного доручення повинна бути проставлена  відмітка “Зараховано в дохід бюджету грн. (дата)”, яка скріпляється першим та другим підписом посадових осіб і відбитком печатки кредитної установи з проставленням дати виконання платіжного доручення.  

         В порушення ч. 1 ст. 106 КАС України позовна заява не оформлена належним чином, не вказана вірна юридична назва відповідача. Також, всупереч ч.2 ст.106 КАС України, позивачем не було зазначено (долучено) доказів на підтвердження обставин, якими обґрунтовуються позовні вимоги, зокрема, із змісту позовної заяви вбачається, що відповідач піддає позивача негативному фізичному впливу голодомором, проте, не вказує в чому саме вбачається зазначений вплив, які саме виплати та в якому розмірі не здійснює йому відповідач. Зазначені обставини позбавляють суд можливості правильно визначити зміст позовних вимог та всебічно дослідити фактичні обставини по справі з метою правильного вирішення спору по суті.       

          Відповідно до ст. 108 КАС України,  суддя, встановивши, що позовну заяву  подано без додержання вимог, встановлених статтею 106 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, у якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків.

    За таких обставин позовна заява підлягає залишенню без руху з наданням строку для усунення недоліків.

    Недоліки позовної заяви можуть бути усунені шляхом подання до суду належним чином оформленої позовної заяви з конкретним зазначенням змісту позовних вимог,  із зазначенням вірного найменування відповідача, наданням письмових доказів в обґрунтування позовних вимог, квитанції про сплату судового збору за належними реквізитами: Одержувач: УДК у Ленінському районі м. Запоріжжя, МФО 813015, ЄДРПОУ 34677103, Банк одержувача: ГУДКУ у Запорізькій області, р/р 31110095700006, код бюджетної класифікації 22090200, призначення платежу: держмито, прізвище, ініціали, ідентифікаційний номер, із зазначенням зарахування вказаної суми в дохід бюджету, а також копії позовної заяви та доданих документів відповідно до кількості відповідачів.

        Керуючись ст.ст. 106, 108 КАС України, суддя, -

 

 

УХВАЛИВ:

 

             Позовну заяву ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області про визнання дій суб'єкта владних повноважень незаконними  - залишити без руху.

             Надати позивачеві строк для усунення недоліків позовної заяви до 02 листопада 2009 року та роз'яснити, що інакше позовна заява буде вважатися неподаною та повернута позивачеві.

 

             Заява про апеляційне оскарження ухвали суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали.

            Якщо ухвалу було постановлено без виклику особи, яка її оскаржує, то строк подання заяви про апеляційне оскарження обчислюється з дня отримання нею копії ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

           Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.

 

          Суддя                                              Л.О.Нестеренко

Ухвала не набула чинності.

 

Суддя  Л.О. Нестеренко

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація