Судове рішення #6294325

                                        Спрва № 2-н-67 /2009                                              

   

У Х В А Л А

    про повернення  заяви у зв”язку з невиконанням ухвали

про залишення заяви  без руху


“28” вресня   2009 року                                                Суддя Добровеличківського  районного суду Кіровоградської області                                       М.І.Горовець


    розглянувши  заяву ВАТ “Укртелеком” в особі Центру електрозв'язку №1 Кіровоградської області ВАТ “Укртелеком” м. Мала Виска до ОСОБА_1 про видачу судового наказу щодо стягнення заборгованості  з надання послуг електрозв'язку в сумі 355, 12 грн. ,-

ВСТАНОВИВ:

         

        Пред”явлена  заява ухвалою суду від 04.09.2009  року  була залишена без руху, оскільки заяву   не подано у відповідності  до вимог ст. 98 ЦПК  України,  а саме:  в заяві не зазначено дату та місце народження відповідача; не надано копію паспорта та ідентифікаційного номера відповідача; не зазначено у заяві на який рахунок стягувати кошти по заборгованості та кошти за судові витрати.

    Для усунення цих недоліків  судом був установлений строк  до 21.09.2009  року, які  заявником  не  виконані .

     Керуючись ст. 121 ЦПК України суд,-


УХВАЛИВ:

     

      Заяву  ВАТ “Укртелеком” в особі Центру електрозв'язку №1 Кіровоградської області ВАТ “Укртелеком” м. Мала Виска до ОСОБА_1 про видачу судового наказу щодо стягнення заборгованості  з надання послуг електрозв'язку в сумі 355, 12 грн.  - визнати неподаною та повернути заявнику  .

    Повернення  заяви не перешкоджає повторному зверненню із позовом до суду, якщо перестануть існувати обставини , що стали підставою для повернення заяви .


    Ухвала може бути оскаржена  апеляційному  порядку  до  Кіровоградського апеляційного суду через суд першої інстанції  шляхом подачі  в  5-денний строк  з дня винесення ухвали заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 10 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч.4 ст. 295 ЦПК України.  


Суддя  :




Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація