Судове рішення #629342
Справа №2-42 2007 рік

Справа №2-42 2007 рік

УХВАЛА                                      про визнання мирової угоди

05 січня 2007 року                                                                                   м. Василівка

Василівський районний суд Запорізької області

у складі:    головуючого              судді    Носика М.А.

при секретареві:                                                   Красновій А.С.

за участю: позивача                                            ОСОБА_1

представника позивача адвоката   ОСОБА_3

відповідача                                         ОСОБА_2

представника відповідача адвоката ОСОБА_4 розглянувши у відкритому судовому засіданні у залі суду у м. Василівка цивільну справу за   позовом   ОСОБА_1   до   ОСОБА_2   про відшкодування шкоди, завданої злочином, суд,

ВСТАНОВИВ:

До Василівського районного суду звернулася з позовом ОСОБА_1 У позовній заяві вказує, що 06 грудня 2004 року водій ОСОБА_2 керуючи автомобілем ВАЗ-2106 здійснив наїзд на ОСОБА_5, з яким вона проживала у громадянському шлюбі з 1997 року. Внаслідок дорожньо-транспортної події ОСОБА_5 загинув. Постановою Василівського районного суду від 05 квітня 2006 року ОСОБА_2 звільнено від кримінальної відповідальності за скоєння злочину, передбаченого ч.2 ст.268 КК України на підставі п.б) та п.г) ст.1 Закону України «Про амністію» від 31 травня 2005 року. Цією постановою цивільний позов ОСОБА_1 залишено без розгляду. - Добровільно відповідач відшкодував лише 800 грн. Позивач просить суд стягнути з відповідача понесені нею витрати на поховання ОСОБА_5 та пошкоджене майно останнього в сумі 4533 грн. 70 коп., стягувати по 460 грн. щомісяця на утримання ОСОБА_6, ІНФОРМАЦІЯ_1 та ОСОБА_7, ІНФОРМАЦІЯ_2, також відшкодувати моральну шкоду грошовою сумою у розмірі 20000 грн.

Під час судового розгляду від сторін надійшла мирова угода, за якої ОСОБА_2 визнає позовні вимоги ОСОБА_1 у розмірі 6000 грн. та сплачує вказану грошову суму. При цьому сума у розмірі 3000 грн. виплачується до затвердження мирової угоди, а суму, що залишилася, у розмірі 3000 грн. відповідач зобов'язується сплатити позивачу в строк до 03 квітня 2007 року. У випадку не виконання останньої домовленості, 3000 грн. буде примусово стягнено. Позивач відмовляється від своїх позивних вимог та претензій по стягненню судових витрат.

Розглянувши дану мирову угоду, оцінивши її у сукупності з матеріалами справи, суд вважає, що дана мирова угода може бути задоволена, так як сторони прийшли до взаємної та добровільної згоди по вирішенню даного спору, при цьому не порушуються права та інтереси сторін, правові наслідки затвердження мирової угоди, передбачені ст.175 ЦПК України сторонам роз'яснені і подальше провадження у справі необхідно припинити.

Керуючись ст.175, п.4 ст.205 ЦПК України, суд,

УХВАЛИВ:

Визнати мирову угоду між ОСОБА_1 до ОСОБА_2 згідно якої:

Відповідач ОСОБА_2 визнає позовні вимоги ОСОБА_1 у розмірі 6000 (шість тисяч) грн.

 

2

При цьому грошова сума у розмірі 3000 (три тисячі) грн. передана відповідачем ОСОБА_2 позивачу ОСОБА_1 до постановления ухвали про визнання мирової угоди.

Грошову суму, що залишилася у розмірі 3000 (три тисячі) грн. відповідач ОСОБА_2 повинен сплатити позивачу ОСОБА_1 в строк до 03 квітня 2007 року. У випадку невиконання відповідачем ОСОБА_2 вказаного зобов'язання, стягнути з нього на користь ОСОБА_1 грошову суму у розмірі 3000 (три тисячі) грн.

Позивач ОСОБА_1 відмовляється від своїх позовних вимог.

Провадження у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про відшкодування шкоди, завданої злочином, припинити.

Правові наслідки укладення мирової угоди сторонам роз'яснені.

Ухвала суду може бути оскаржена шляхом подання заяви про апеляційне оскарження протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали та апеляційної скарги протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Суддя  М.А.Носик

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація