Судове рішення #62881534

У Х В А Л А

про залишення позовної заяви без руху

"17" січня 2011 р.№ 2а-595/11/1270

          Суддя Луганського окружного адміністративного суду Кравцова Н.В., перевіривши матеріали за адміністративним позовом Приватного підприємства «Фелікс» до Краснодонської об’єднаної державної податкової інспекції в Луганській області про визнання недійсним та скасування податкового повідомлення – рішення № 0000752340/0 від 31 грудня 2010 року, -


В С Т А Н О В И В:


13 січня 2011 року до Луганського окружного адміністративного суду надійшов адміністративний позов Приватного підприємства «Фелікс» до Краснодонської об’єднаної державної податкової інспекції в Луганській області про визнання недійсним та скасування податкового повідомлення – рішення № 0000752340/0 від 31 грудня 2010 року.

Відповідно до ч.1 ст.89 КАС України, особа, яка звертається до адміністративного суду із позовною заявою, апеляційною чи касаційною скаргою, заявою про перегляд судових рішень Верховним Судом України, заявою про перегляд справи за нововиявленими обставинами, повинна сплатити судовий збір.

          Згідно з частиною 3 статті 106 Кодексу адміністративного судочинства України до позовної заяви додаються її копії та копії всіх документів, що приєднуються до неї, відповідно до кількості відповідачів і третіх осіб, крім випадків подання адміністративного позову суб'єктом владних повноважень. Суб'єкт владних повноважень при поданні адміністративного позову зобов'язаний додати до позовної заяви доказ надіслання відповідачу і третім особам копії позовної заяви та доданих до неї документів. До позовної заяви додається також документ про сплату судового збору, крім випадків, коли його не належить сплачувати.

Пред’явлений адміністративний позов підлягає залишенню без руху, оскільки позивачем при подачі позову не було сплачено судовий збір у розмірі, встановленому Декретом КМУ «Про державне мито» від 21.01.1993 року, а саме 0,2 неоподаткованого мінімуму доходів громадян, що становить 3,40 грн. та перераховано на відповідний розрахунковий рахунок.

          Як вбачається зі ст. 108 КАС України, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтею 106 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, у якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків. Копія ухвали про залишення позовної заяви без руху невідкладно надсилається особі, що звернулася із позовною заявою.

Таким чином, адміністративний позов поданий без дотримання вимог ч.3 ст. 106 КАС України та підлягає залишенню без руху.

Керуючись ст. 108 КАС України, суд –


УХВАЛИВ:

          Адміністративний позов Приватного підприємства «Фелікс» до Краснодонської об’єднаної державної податкової інспекції в Луганській області про визнання недійсним та скасування податкового повідомлення – рішення № 0000752340/0 від 31 грудня 2010 року залишити без руху.

          Встановити позивачу строк до 31 січня 2011 року для усунення недоліків шляхом сплати судового збору у розмірі 3 грн. 40 коп. на розрахунковий рахунок:

Одержувач:                                        УДК у м. Луганську ГУ ДКУ у Луганській обл.

Код ОКПО:                                        24046582

Банк одержувача:                              ГУДКУ у м. Луганську

МФО банка:                                        804013

Розрахунковий рахунок:                    31111095700003

Код бюджетної

класифікації доходів:                    22090200

Призначення платежу:                    судовий збір

          У разі невиконання ухвали суду в зазначений строк адміністративний позов вважати неподаним та повернути позивачеві зі всіма доданим до неї документами.

Ухвала про залишення позовної заяви без руху може бути оскаржена особою, яка подала позовну заяву, в апеляційному порядку шляхом подання через суд першої інстанції апеляційної скарги на ухвалу суду першої інстанції протягом п’яти днів з дня проголошення.

Ухвалу, яку було постановлено у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п’яти днів з дня отримання копії ухвали.

Якщо суб'єкта владних повноважень у випадках та порядку, передбачених частиною четвертою статті 167 цього Кодексу, було повідомлено про можливість отримання копії ухвали суду безпосередньо в суді, то п'ятиденний строк на апеляційне оскарження ухвали суду обчислюється з наступного дня після закінчення п'ятиденного строку з моменту отримання суб'єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії ухвали суду.


СуддяОСОБА_1



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація