ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
12.10.09 | Справа №7/134-09. |
Господарський суд Сумської області у складі судді Рижкова М.Б., розглянувши матеріали справи № 7/134-09 порушеної за заявою кредитора – Конотопської міжрайонної державної податкової інспекції до боржника – Відкритого акціонерного товариства «Буринський цукровий завод»,
про визнання банкрутом
За участю представників:
Представник ініціюючого кредитора – Почтарьова Ю.І.
Держкомрезерв – Приступа М.Є.
ВАТ «Воронізький цукровий завод» - Мельник Л.О.
Фонду соціального захисту інвалідів – Груздо Т.С.
Розпорядник майна – Іваненко Н.О.
ВСТАНОВИВ:
Ухвалою господарського суду Сумської області від 30.06.2009 р. порушено провадження у справі № 7/134-09 про визнання банкрутом Відкритого акціонерного товариства «Буринський цукровий завод», відповідно до ст. 11 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», введено мораторій на задоволення вимог кредиторів.
Відповідно до ухвали господарського суду від 30.07.2009 року за результатом підготовчого засідання зобов’язано ініціюючого кредитора у десятиденний строк подати оголошення про порушення судом справи про банкрутство боржника, введено процедуру розпорядження майном боржника, призначено розпорядника майном боржника арбітражного керуючого Іваненко Наталію Олександрівну, призначено попереднє засідання по справі на 28.09.2009 року.
Розпорядник майна боржника Іваненко Н.О. подала реєстр вимог кредиторів по справі № 7/134-09 про банкрутство ВАТ «Буринський цукровий завод» та пояснення щодо часткового визнання вимог окремих кредиторів по справі № 7/134-09 про банкрутство ВАТ «Буринський цукровий завод».
Розпорядник майна заперечує проти вимог Буринської міської ради, оскільки вважає, що вона не має права на звернення до господарського суду у справі про банкрутство як кредитор у справі відносно стягнення заборгованості за оренду земельних ділянок комунальної власності у зв’язку з тим, що її інтереси представляє відповідно до чинного законодавства Конотопська міжрайонна державна податкова інспекція.
Суд вважає за необхідне зобов’язати Буринську міську раду надати відзив на заперечення розпорядника майна.
Розпорядник майна боржника не визнає заявлені Сумським обласним відділенням Фонду соціального захисту інвалідів вимоги в розмірі 49498,53 грн. у зв’язку з тим, що заявником не подано належних доказів, які б підтверджували заборгованість боржника перед фондом.
Суд вважає за необхідне зобов’язати Сумське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів подати додаткові документи в обґрунтування своїх вимог.
У зв’язку з необхідністю отримання пояснень та уточнень заявників, враховуючи нез’явлення представників заявників в судове засідання, суд вирішив відкласти розгляд справи на 05.11.2009 року на 10 год. 20 хв.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд
УХВАЛИВ:
1. Відкласти розгляд справи № 7/134-09 про банкрутство Відкритого акціонерного товариства «Буринський цукровий завод» в засідання суду на 05.11.2009 року о 10 год. 20 хв.
2. Зобов’язати Буринську міську раду надати відзив на заперечення розпорядника майна.
3. Зобов’язати Сумське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів подати додаткові документи в обґрунтування своїх вимог.
4. Витребувані документи подати не пізніше, ніж за три дні до судового розгляду справи.
5. Ухвалу надіслати розпоряднику майна, кредиторам.
СУДДЯ М.Б. Рижков