№ 2 - 5606/09
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
05.10.2009 р. Ленінський районний суд м. Вінниці
в складі : головуючого судді Бойка В.М.,
при секретарі Паруліте Ю.Е.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом державного підприємства «Вінницькі теплові мережі» до ОСОБА_1, ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за надані послуги теплопостачання,суд,-
ВСТАНОВИВ:
В Ленінський районний суд м. Вінниці звернулося з позовом державне підприємство «Вінницькі теплові мережі» до ОСОБА_1, ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за надані послуги теплопостачання.
На адресу суду представник позивача надав заяву, в якій просить залишити позов до ОСОБА_1, ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за надані послуги теплопостачання без розгляду.
В судове засідання відповідачі ОСОБА_1 та ОСОБА_2 не з’явилися, про причини неявки суд не повідомили.
У відповідності до ч.1 п.5) ст. 207 ЦПК України, суд постановляє ухвалу про залишення заяви без розгляду, якщо позивач надав заяву про залишення позову без розгляду.
На підставі викладеного, керуючись ст. 207, 293 ЦПК України, -
УХВАЛИВ:
Позов державного підприємства «Вінницькі теплові мережі» до ОСОБА_1, ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за надані послуги теплопостачання – залишити без розгляду.
Заяву про апеляційне оскарження ухвали суду першої інстанції може бути подано протягом 5-ти днів з дня проголошення ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом 10-ти днів після подання заяви про апеляційне оскарження
Суддя: