Судове рішення #6277608
18/229-09(31/165-09)


ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


УХВАЛА

06.10.09р.

Справа № 18/229-09(31/165-09)


за позовом     Прокурора Верхньодніпровського району Дніпропетровської області

                       в інтересах держави в особі Жовтоводського регіонального відділу

                       інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю у

                       Дніпропетровській області., м. Верхньодніпровськ

 

до                    Закритого акціонерного товариства „Київ стар Дж.Ес.Ем”, м. Київ

 

про                  зобов'язання вчинити дії

Суддя  Петрова В.І.

Згідно розпорядження голови суду Паруснікова Ю.Б. від 01.10.09 року у зв”язку зі скасуванням постановою Дніпропетровського апеляційного господарського суду від 22 вересня 2009 року ухвали господарського суду Дніпропетровської області від 28.07.09 року у справі № 31/165-09 за позовом Прокурора Верхньодніпровського району Дніпропетровської області в інтересах держави в особі Жовтоводського регіонального відділу інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю у Дніпропетровській області до Закритого акціонерного товариства „Київ стар Дж.Ес.Ем” про зобов”язання вчинити дії, дану справу передано  на новий розгляд судді Петровій В.І.

Враховуючи вищенаведене, суд находить підстави для прийняття справи № 31/165-09 до свого провадження та призначення до розгляду.

Керуючись ст.ст. 65, 86 ГПК України, господарський суд, -

                                              УХВАЛИВ:

Справу №  31/165-09 прийняти до свого провадження з присвоєнням номеру справи № 18/229-09( 31/165-09).

Справу призначити до розгляду в засіданні на 22.10.09р. о 11:00год.

До судового засідання надати:

Прокурору та позивачу - правовстановлюючі документи Жовтоводського регіонального відділу інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю у Дніпропетровській області, довідку статуправління про включення відповідача до ЄДРПОУ станом на момент розгляду справи;

Позивачу -  пояснення по суті спору, докази в обґрунтування пояснень.

Відповідачу - відзив на позов, докази в обґрунтування відзиву, правовстановлюючі документи.

Явка в судове засідання повноважних представників учасників судового процесу обов’язкова.

Роз’яснити сторонам, що згідно з п.5 ст. 83 Господарського процесуального кодексу України, за не надіслання  витребуваних господарським судом матеріалів, а також за ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом на сторону, з винної сторони стягується штраф до 1 700 грн.

Суддя


 В.І. Петрова



 



 

 



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація