Судове рішення #6270394

Справа № 2-4159

2009 рік.

ЗАОЧНЕ   Рішення

Іменем України

30 вересня   2009 року  Жовтневий районний суд м.Харкова

       у складі: головуючого – судді           Івановій І.В.

                      при секретарі –              Козир К.М.

розглянувши у відкритому  судовому засіданні в м. Харкові цивільну справу за позовом ОСОБА_1  до Державного підприємства «Харківський приладобудівний завод ім.Т.Г.Шевченко» про стягнення  заборгованості по заробітній платі

встановив:

У серпні   2009 року до Жовтневого районного суду м. Харкова звернулася ОСОБА_1.  з позовом до Державного підприємства «Харківський приладобудівний завод ім.Т.Г.Шевченко» (далі – ДП ХПЗ ім.Т.Г.Шевченко)  про стягнення  заборгованості по заробітній платі у розмірі  2669  грн. 10 коп.  

  В обґрунтування позову  ОСОБА_1. послалася на те, що відповідач, з яким вона тривалий час перебувала в трудових правовідносинах, з кінця літа 2008 року перестав виплачувати їй заробітну плату, у зв’язку з чим має перед нею заборгованість по заробітній платі у вищевказаному розмірі позовних вимог  2669  грн.

17 лютого 2009 року  її було звільнено за власним бажанням на підставі  ст.. 38 КЗпП відповідно до наказу від 17 лютого 2009 року  №НОМЕР_1.

В порушення ст.. 116 КЗпП України відповідач не виплатив їй остаточний  розрахунок, до якого входить заборгованість по заробітній платі.

 Представник відповідача  у судове засідання не з’явився , йому належним чином повідомлено про час та місце проведення   судового засідання , проти позову не заперечував , просив розглянути справу   за його відсутністю.

Відповідно до ч. 4 ст. 169, ст.ст. 224- 226 ЦПК України суд розглядає справу у заочному проваджені.  

Суд, вислухавши пояснення  позивачки , дослідивши надані нею і долучені до справи письмові докази, приходить до висновку про обґрунтованість позову.

Так, як встановлено судом,  ОСОБА_1 з 1982 року  працювала   в ДП ХПЗ ім.Т.Г.Шевченко .

17 лютого 2009 року  її було звільнено за власним бажанням на підставі  ст.. 38 КЗпП відповідно до наказу від 17 лютого 2009 року  №НОМЕР_1.

Згідно ст.115 КЗпП України заробітна плата повинна виплачуватися працівникам регулярно в робочі дні у строки, встановлені колективним договором, але не рідше двох разів на місяць через проміжок часу, що не перевищує шістнадцяти календарних днів.

Як вбачається з довідки відповідача  від  26 лютого  2009 року  за № НОМЕР_2  на  лютий 2009 року заборгованість по заробітній платі   ОСОБА_1. складає  2669 грн.10 коп...

В порушення ст.. 116 КЗпП  відповідач при звільненні позивачки не провів з нею в день звільнення остаточний розрахунок.

 Зважаючи  на ту обставину, що відповідач по даній справі фактично не виплачував   ОСОБА_1. заробітну плату на протязі зазначених місяців, що знайшло своє беззаперечне підтвердження в судовому засіданні,  суд вважає вимоги позивачки щодо стягнення заборгованості по зарплатні за цей час такими, що ґрунтуються на Законі, а тому підлягаючими безумовному задоволенню.

 Відповідно до ст.88 ЦПК України суд вважає необхідним покласти на відповідача і судові витрати по даній справі у вигляді судового збору в сумі 51,00 грн., а також витрат на інформаційно-технічне забезпечення справи в сумі 120,00 грн.

Керуючись ст.. 10 11,88,209,212,214-215,218, 224-226 ЦПК України,  ст.. ст.. 115  КЗпП України, суд-

ВИРІШИВ:

Позовні вимоги  ОСОБА_1   задовольнити

        Стягнути з Державного підприємства «Харківський приладобудівний завод ім.Т.Г.Шевченко» на користь   ОСОБА_1      заборгованість  по заробітній платі у розмірі   2669 грн.10 коп.

Стягнути з Державного підприємства «Харківський приладобудівний завод ім.Т.Г.Шевченко»  у дохід держави  судовий збір у розмірі 51 грн., витрати на інформаційно – технічне забезпечення розгляду справи у розмірі 120 грн.

Рішення може бути оскаржене до Апеляційного суду Харківської області шляхом подання через Жовтневий районний суд м. Харкова протягом десяти днів з дня його проголошення заяви про апеляційне оскарження, а також апеляційної скарги - протягом двадцяти днів після подання вказаної заяви про його апеляційне оскарження.

        Суддя                         І.В. Іванова

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація