Судове рішення #6263924

                                                                                  Справа № 2 - 549/09

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ


28 вересня 2009 року

Борщівський районний суд Тернопільської області

в складі: головуючого     Зушман Г.І.

з участю: секретаря       Кушнір Т.І.

відповідача               ОСОБА_1.              

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м.Борщеві цивільну справу за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про розірвання шлюбу, суд -

встановив:

Позивачка ОСОБА_2. звернулася в суд з позовом до відповідача ОСОБА_1. про розірвання шлюбу, вказуючи, що через розбіжність поглядів на спільне сімейне життя з питань матеріального забезпечення сім»ї та виховання дітей між ними часто виникали непорозуміння та сварки.

Позивачка в зал судового засідання не з»явилася. Від неї поступила письмова заява,  в якій позов підтримує та просить справу слухати у її відсутності.  

     Відповідач у судовому засіданні позовні вимоги визнав, пояснив, що протягом останніх 4 років проживають з позивачкою окремо, не підтримують подружні стосунки та не ведуть спільне господарство.Не заперечує щодо розірвання шлюбу.

    Дослідивши та оцінивши докази по справі, суд встановив такі  факти.

      Сторони уклали шлюб ІНФОРМАЦІЯ_1 року. Від шлюбу у них народилося двоє дітей: дочка ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_2 року народження та син ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_3 року народження, які знаходяться на утриманні позивачки.

Сторони не змогли створити міцної сім»ї через розбіжність поглядів на спільне сімейне життя з питань матеріального забезпечення сім»ї та виховання дітей, припинили подружні відносини,  примирення не бажають.    

За таких обставин суд вважає, що сім’я розпалася і подальше  збереження шлюбу суперечить інтересам сторін, що має істотне значення, а тому шлюб між сторонами слід розірвати.

При реєстрації розірвання шлюбу державне мито слід стягнути з відповідача, оскільки на утриманні позивачки знаходяться їхні  діти.

      На підставі ст.ст. 105, 112 Сімейного кодексу України,  керуючись ст.ст. 10, 11, 60, 212 ЦПК України, суд -

вирішив:

    Позов задовольнити.

    Шлюб, зареєстрований Озерянською сільською радою Борщівського району Тернопільської області ІНФОРМАЦІЯ_1 року між ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_4 року народження та ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_5 року народження, актовий  запис НОМЕР_1 - розірвати.

    При реєстрації розірвання шлюбу в органах РАЦС стягнути  державне мито в доход держави з відповідача ОСОБА_1 в розмірі одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян.

Позивачку від сплати державного мита звільнити.

     Інші витрати по справі покласти на сторони в тій частині, в якій вони їх понесли.

     Рішення набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження.

Заяву про апеляційне оскарження рішення може бути подано протягом десяти днів з дня його проголошення через Борщівський районний суд до апеляційного суду Тернопільської області та апеляційну скаргу протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження в такому ж порядку.



Головуючий:підпис.

З оригіналом згідно.

Суддя Борщівського

районного суду                                Г.І.Зушман

       

                 


 

  • Номер: 6/333/308/16
  • Опис:
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-549/09
  • Суд: Комунарський районний суд м. Запоріжжя
  • Суддя: Зушман Г.І.
  • Результати справи: у задоволенні подання (клопотання) відмовлено
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 04.08.2016
  • Дата етапу: 15.08.2016
  • Номер: 2-зз/205/23/18
  • Опис: про скасування заходів забезпечення позову
  • Тип справи: на заяву у цивільних справах (2-сз, 2-р, 2-во, 2-др, 2-зз,2-і)
  • Номер справи: 2-549/09
  • Суд: Ленінський районний суд м. Дніпропетровська
  • Суддя: Зушман Г.І.
  • Результати справи: скасування заходів забезпечення позову, доказів
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 20.06.2018
  • Дата етапу: 21.06.2018
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація