Судове рішення #6253344

Справа  №  5-1799     2009 рік

                                                                                                       

П О С Т А Н О В А

ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

9 жовтня  2009 року Красногвардійський районний  суд  м. Дніпропетровська в складі:

                    головуючого:     судді                                                       Руснака А.І.

                       при секретарі:                                                                    Кондратенко Я.О.

                       з участю прокурора:                                                         Таранова Д.Ю.

                       адвоката:                                                                            ОСОБА_1

                       представника установи:                                                    Нікітіна О.М.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Дніпропетровську заяву лікаря-психіатра Української психіатричної лікарні з суворим наглядом про продовження застосування примусових заходів медичного характеру в умовах психіатричної лікарні із суворим наглядом відносно ОСОБА_2, 1981 року народження, -

ВСТАНОВИВ:

У заяві лікаря-психіатра,  до якого   прикладений  висновок комісії лікарів-психіатрів акт від 08.09.2009 року ставиться питання про те, що ОСОБА_2 страждає розумовою відсталістю у ступені вираженої дебільності і за своїм психічним станом підлягає подальшому перебуванню на примусовому лікуванні в психіатричній лікарні із суворим наглядом.

Обговоривши заяву,  заслухавши  учасників процесу і перевіривши   матеріали справи, суд вважає, що заява підлягає задоволенню, оскільки ОСОБА_2 страждає тяжким психічним розладом і здійснила дії, які являють собою безпосередню небезпеку для неї та навколишніх.

На основі викладеного і керуючись ст. ст. 419-422 КПК України і ст. ст. 19, 22 Закону України «Про психіатричну допомогу» від 22.02.2000 року,  суд, -

ПОСТАНОВИВ:

Продовжити застосування примусових заходів медичного характеру, призначених постановою Гагарінського районного  суду м. Севастополя  від 27.08.2008 року відносно ОСОБА_2 в умовах психіатричної лікарні із суворим наглядом.

На постанову може бути подана апеляція протягом 15 діб.

             

                                          Суддя:                                                        

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація