ФРАНКІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД м.ЛЬВОВА
С У Д О В И Й Н А К А З
„18”вересня 2009р. Номер справи 2н-989/09
м.Львів
Суддя Франківського районного суду м. Львова Мікула О.І.,
розглянувши заяву Закритого акціонерного товариства комерційного банку „ПриватБанк”_
указати імя (найменування) заявника
про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_1 на користь ЗАТ КБ «Приватбанк» суми заборгованості по кредитному договору в розмірі 6449,21грн., витрати на інформаційно-технічне забезпечення в сумі 15грн. та 32,25грн. судового збору.
указати вимоги заявника
Керуючись ст.ст.3, 95, 95, 98 ЦПК України, ст.ст.526, 527, 1054, 1054 ЦК України,-
НАКАЗУЮ:
1. 1. Стягнути з ОСОБА_1, м.Львів, вул.Наукова, 53/134 ________________________
повне імя (найменування) боржника, місце проживання або місцезнаходження боржника
ІПН_3238106414________________________________________________________
за наявності - ідентифікаційний код субєкта господарської діяльності (для юридичних осіб), ідентифікаційний номер (для фізичних осіб - платників податків)
на користь Закритого акціонерного товариства комерційного________________________________ банку «Приватбанк»_________________________________________________________________ повне імя (найменування) стягувача
__ __________________49094, м.Дніпропетровськ, вул.Набережна Перемоги, 50_______
місце проживання або місцезнаходження стягувача
рах.№64993919400001(для відшкодування судових витрат), рах.№29092829003111(для погашення заборгованості)
розрахунковий рахунок стягувача (юридичної особи) в установі банку, на користь якого слід стягувати кошти
ЄДРПОУ 14360570, МФО 305299________________________________________________________ за наявності ідентифікаційний код субєкта господарської діяльності (для юридичних осіб), індивідуальний ідентифікаційний номер (для фізичних осіб-платників податків)
6449 грн. (шість тисяч чотириста сорок дев’ять гривень) 21коп.(двадцять одну копійку)
указати що саме, суму у гривнях цифрами і прописом)
2. Стягнути з боржників на користь стягувача 15 грн. витрат на інформаційно-технічне забезпечення.
3. Стягнути солідарно з боржників на користь держави 32,25 грн.- судового збору.
4. Судовий наказ після набрання ним законної сили видати стягувачу.
Суддя _____________________________________ О.І. Мікула_______ _______________
підпис ініціали, прізвище судді, який видав судовий наказ
Згідно зі статтею 104 Цивільного Процесуального Кодексу України (далі – ЦПК України) боржник має право в разі заперечення проти вимог стягувача протягом 10-ти днів з дня отримання судового наказу подати заяву про його скасування.
Відповідно до статті 105 ЦПК України у разі ненадходження заяви від боржника протягом трьох днів після закінчення строку на її подання та за наявності даних про отримання боржником копії наказу судовий наказ набирає законної сили і суд видає його стягувачеві для предявлення до виконання.
Заява боржника про скасування судового наказу, що подана в установлений строк, розглядається судом протягом пяти днів з дня її надходження без судового розгляду і виклику сторін, про що постановляється ухвала, яка скасовується судовий наказ(стаття 106 ЦПК України).