Судове рішення #62499112

Справа № 277/129/17

Номер рядка звіту 49

РІШЕННЯ

Іменем України

"27" лютого 2017 р. смт. Ємільчине

Ємільчинський районний суд Житомирської області в складі: головуючого - судді Дармограй І.І.,


розглянувши в попередньому судовому засіданні, відповідно до ч. 2 ст. 197 ЦПК України, без фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу, цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів, -

ВСТАНОВИВ:

09 лютого 2017 року ОСОБА_1 звернулася в суд з вищевказаним позовом.

В позові позивач зазначила, рішенням Ємільчинського районного суду від 26 грудня 2016 року шлюб між нею та відповідачем було розірвано. Від даного шлюбу вона має двоє малолітніх дітей: дочку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, та ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2, які знаходиться на її утриманні.

Відповідач, на даний час, офіційно ніде не працює, має нерегулярний дохід, матеріальної допомоги на утримання дітей в добровільному порядку не надає, чим ставить сім’ю в скрутне матеріальне становище. Тому вона змушена звернутися до суду з позовом про стягнення аліментів.

В позові позивач просила суд, стягувати з відповідача аліментну плату на її користь на утримання дітей: дочки ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 та дочки ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2, в твердій грошовій сумі, в розмірі по 500 гривень, на кожну дитину, щомісячно, до досягнення ними повноліття, починаючи стягнення від дня пред’явлення позову до суду.

Позивач в попереднє судове засідання не з’явилася, надала до суду заяву про розгляд справи без її участі, в якій вказала, що позовні вимоги підтримує в повному обсязі, не заперечує проти розгляду справи в письмовому провадженні.

Відповідач в попереднє судове засідання не з’явився, надав до суду заяву про розгляд справи без його участі, в якій вказав, що позовні вимоги визнає, наслідки визнання позову йому відомі.

Відповідно до ч. 2 ст. 197 ЦПК України у разі якщо розгляд справи здійснюється судом за відсутності осіб, які беруть участь у справі, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.

Вивчивши матеріали справи, а саме: довідку Медведівської сільської ради Ємільчинського району Житомирської області № 51 від 18.01.2017 року видану ОСОБА_1 про склад її сім'ї; ксерокопію рішення Ємільчинського районного суду від 26.12.2016 року; ксерокопію свідоцтва про народження ОСОБА_4 серії 1-ТП № 145124 від 11.05.2011 року; ксерокопію паспорта позивача; ксерокопію ідентифікаційного коду позивача; ксерокопію паспорта відповідача; ксерокопію ідентифікаційного коду відповідача; ксерокопію посвідчення учасника бойових дій, суд вважає, що визнання відповідачем позову не суперечить закону та не порушує будь-чиїх прав, свобод та інтересів, а тому, суд, має можливість, відповідно до ч. 4 ст. 130 ЦПК України, ухвалити в попередньому судовому засіданні рішення про задоволення позову.

Відповідно до ст. 180 СК України батьки зобов’язані утримувати дітей до досягнення ними повноліття.

Згідно ч. 1 ст. 184 СК України, якщо платник аліментів має нерегулярний, мінливий дохід, частину доходу одержує в натурі, а також за наявності інших обставин, які мають істотне значення, суд за заявою платника або одержувача може визначити розмір аліментів у твердій грошовій сумі.

Підлягає стягненню з відповідача ОСОБА_2 на користь держави судовий збір.

Суд допускає негайне виконання рішення в частині стягнення аліментів в межах суми платежу за один місяць.

Правовідносини, що виникли між сторонами, регулюються ст. 180, ч. 3 .ст. 181, 184, ч. 1 ст.191 СК України.

На підставі наведеного ст. 180, ч. 3 ст. 181, ст. 184, ч. 1 ст. 191 СК України, керуючись ч. 4 ст. 130, ч.ч. 1, 4 ст. 174, п. 2 ч. 1 ст. 208, ст.ст. 209, 212-215, ч. 1 ст. 294, п. 1 ч. 1 ст. 367 ЦПК України, суд, -

ВИРІШИВ:

Позов - задовольнити.

Стягувати з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_3, жителя ІНФОРМАЦІЯ_4, ІПН НОМЕР_1 на користь ОСОБА_1 аліментну плату на утримання дітей - дочки ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 та дочки ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2, в твердій грошовій сумі, в розмірі по 500 (п’ятсот) гривень 00 копійок на кожну дитину, щомісячно, починаючи стягнення з 09 лютого 2017 року – від дня пред’явлення позову, та до досягнення дітьми повноліття, тобто на дочку ОСОБА_5 до 19 січня 2027 року та на дочку ОСОБА_6 до 30 квітня 2029 року.

Рішення в частині стягнення аліментів підлягає негайному виконанню в межах суми платежу за один місяць.

Розмір аліментів підлягає індексації відповідно до закону.

Стягнути з ОСОБА_2 на користь держави в особі Державної судової адміністрації України судовий збір, в розмірі 640 (шістсот сорок) гривень 00 копійок.

Рішення може бути оскаржено до апеляційного суду Житомирської області через Ємільчинський районний суд протягом десяти днів з дня отримання його копії.

Суддя /підпис/

Копія вірна:



Суддя: ОСОБА_7




Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація