Судове рішення #6247227

                                                                                                                            Справа № 2-412/09

                                                                      УКРАЇНА

Р І Ш Е Н Н Я

  ІМЕНЕМ    УКРАЇНИ

    18 вересня  2009 року Царичанський районний суд Дніпропетровської області у складі:

    головуючого     - судді  Ритова В.І.

    при секретарі     -  Бережній О.В.

розглянувши у попередньому судовому засіданні в залі суду смт. Царичанка Дніпропетровської області цивільну справу за позовом

ОСОБА_1 до  ОСОБА_2  про розірвання шлюбу,

В С Т А Н О В И В :

 ОСОБА_1 звернувся  до ОСОБА_2 з позовом  про розірвання шлюбу.

В обґрунтування позовних вимог вказав, що з відповідачкою по даній справі перебуває в зареєстрованому шлюбі з  05 листопада  2003 р. Від шлюбу мають дитину  - дочку   ОСОБА_3,  ІНФОРМАЦІЯ_1, яка буде  проживати з відповідачкою. Шлюб розривають вперше.

Посилається  на те, що спільне життя з дружиною не склалося. Між ними  виникли різні бачення на сімейні відносини, ведення домашнього господарства. Перестали спілкуватися між собою у сімейних питаннях.

В останній час позивач з відповідачкою не проживають разом, не ведуть спільного господарства та не мають спільних інтересів, окрім дитини, більше двох років. Втратили почуття кохання один до одного, почалися сварки, в результаті чого прийшли до висновку, що подальше спільне життя їхнього подружжя і збереження шлюбу суперечить їх інтересам та інтересам дитини. Позивач вважає, що їх відносини негативно впливають на виховання доньки.

 У судовому засіданні позивач позовні вимоги підтримав у повному обсязі.

        Відповідачка в судове засідання не з’явилася, від неї надійшла заява, що вона прохає розглядати  справу  у її відсутність,  позовні вимоги  визнала   повністю.

Суд заслухавши пояснення позивача, перевіривши матеріали справи, вважає, що позов  підлягає задоволенню за слідуючих підстав.

 

            Відповідно до норм ч.4 ст.130 ЦПК України ухвалення у попередньому судовому засіданні судового рішення у разі визнання позову проводиться в порядку, встановленому ст.174 ЦПК України, а відповідно до ч. 4 ст. 174 ЦПК України у разі визнання відповідачем позову суд за наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову.      

У судовому засіданні достовірно встановлено, що сторони в даній справі перебувають в зареєстрованому  відділом реєстрації актів громадянського стану Царичанської районної державної адміністрації Дніпропетровської області шлюбі з 05 листопада 2003 року, актовий запис № 109, від якого мають дочку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_2.  Подружнє життя сторін не склалося у зв’язку з тим, що між сторонами пройшли почуття кохання, більше двох років  проживають окремо; сім»я розпалась остаточно і зберегти її немає можливості,    примирення  вважається  не  можливим, в зв'язку з чим суд приходить до висновку про те, що дійсно подальше спільне життя подружжя і збереження сім'ї неможливе і суперечить інтересам дитини, тому шлюб повинен бути розірваний на підставі ст. ст. 110, 112 СК України.

На думку суду,  витрати по справі покласти на позивача.

 На підставі викладеного, керуючись ст.ст.110,112 СК України, ст.ст. 130, 213-215  ЦПК України, суд                

                В И Р І Ш И В :

             Позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу задовольнити.

      Шлюб між  ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_3 та  ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_4, зареєстрований відділом реєстрації актів громадянського стану Царичанського районного управління юстиції Дніпропетровської області, актовий запис № 109, розірвати.

    При видачі свідоцтва про розірвання шлюбу стягнути з ОСОБА_1 на користь держави 17 грн., ОСОБА_2  від сплати державного мита звільнити.

    Заява про апеляційне оскарження рішення суду може бути подана протягом 10 днів з дня проголошення рішення.

Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Головуючий:                                                                                       В.І.РИТОВ

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація