Справа № 3 – 1814 / 2009 р.
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
9 вересня 2009 року м. Шепетівка
Суддя Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області Пічугіна Н.О., розглянувши матеріали, які надійшли від заступника начальника Шепетівського МВ УМВС України в Хмельницькій області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, жительки м. Шепетівка, вул. Пархоменка, 47, Хмельницької області, за ст. 173-2 ч. 1 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
В С Т А Н О В И В:
17 серпня 2009 року близько 20 год. 00 хв. ОСОБА_1, знаходячись вдома в м. Шепетівка по вул. Пархоменко, 47, Хмельницької області, вчинила насильство в сім’ї психологічного характеру по відношенню до своєї дочки ОСОБА_2 та зятя ОСОБА_3, а саме: ображала їх та обзивала нецензурною лайкою.
Вказане підтверджується даними протоколу про адміністративне правопорушення від 01.09.2009 року, даними інших матеріалів справи та поясненнями правопорушниці, яка під час розгляду даної адміністративної справи перебувала в суді.
А тому, вбачаючи в діях ОСОБА_1 склад правопорушення, передбачений ст. 173-2 ч. 1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, враховуючи особу винної, обставини, які обтяжують та пом’якшують відповідальність, керуючись ст. ст. 173-2 ч. 1, 283, 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
П О С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1 визнати винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 173-2 ч. 1 Кодексу України про адміністративні правопорушення та накласти на неї адміністративне стягнення у вигляді 51 (п’ятдесяти однієї) гривні штрафу.
Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена до апеляційного суду Хмельницької області або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Суддя: