ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
_______________________________________________________________________________
П О С Т А Н О В А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
13 травня 2009 р. м. Чернівці Справа №2а-83/09/2470
Чернівецький окружний адміністративний суд в складі:
головуючого судді - Ватаманюка Руслана Васильовича;
секретаря -Закієвої А.В.;
за участю:
представника позивача - ОСОБА_1;
відповідача - ОСОБА_2
розглянувши у судовому засіданні адміністративну справу за позовом Герцаївського районного центру зайнятості до комунального підприємства «Чернівецьке тролейбусне управління» про стягнення незаконно отриманої допомогу по безробіттю ОСОБА_3., -
ВСТАНОВИВ :
В поданому до суду адміністративному позові Герцаївський районний центр зайнятості просив суд стягнути з Чернівецького міського комунального автобусно-тролейбусного підприємства незаконно отриману допомогу по безробіттю на ОСОБА_3. у сумі 878, 60 грн.
В ході судового розгляду судом проведено заміну належного відповідача - комунального підприємства «Чернівецьке тролейбусне управління», у зв'язку з реорганізацією юридичної особи (а.с.33).
В обґрунтування своїх позовних вимог позивач зазначив наступне.
Відповідно до ст. 35 Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне пенсійне страхування на випадок безробіття» від 02.03.200 року та пункту 26 Порядку обчислення середньої заробітної плати (доходу) для розрахунку виплат за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 26.09.2001 р. №1266 Герцаївським районним центром зайнятості було прийнято рішення щодо необхідності перевірки довідки про середню заробітну плату № 25 від 22.10.2008 року, виданої Чернівецьким міським комунальним автобусно-тролейбусним підприємством ОСОБА_3, який зареєстрований як безробітний 23.10.2008.
За наслідками перевірки встановлено включення в липні 2008 р. в довідку про середню заробітну плату ОСОБА_3. суд перерахунку заробітної плати за попередній період за висновком КРУ. В наслідок чого з вини Чернівецького міського комунального автобусно-тролейбусного підприємства виникла передплата допомоги по безробіттю ОСОБА_3. в сумі 878,60 грн.
Відповідно до ст. 35 ЗУ «Про загальнообов'язкове державне соціальне пенсійне страхування на випадок безробіття» роботодавець зобов'язаний надавати виконавчій дирекції Фонду відомості про прийняття на роботу працівників, їх заробітну плату та сплату страхових внесків. У разі їх недостовірності роботодавець добровільно чи на підставі рішення суду повинен відшкодувати страховику заподіяну шкоду.
В судовому засіданні представник позивача посилаючись на викладене підтримала позовні вимоги.
Представник відповідача позов визнав.
Відповідно до ч. 1 та ч. 3 ст. 136 Кодексу адміністративного судочинства України позивач може відмовитися від адміністративного позову, а відповідач - визнати адміністративний позов протягом всього часу судового розгляду, зробивши усну заяву. Судове рішення у зв'язку з відмовою від адміністративного позову, визнанням адміністративного позову чи примиренням сторін ухвалюється за правилами, встановленими статтями 112, 113 цього Кодексу.
Відповідно до ч. 3 ст. 112 Кодексу адміністративного судочинства України у разі повного визнання відповідачем адміністративного позову і прийняття його судом приймається постанова суду про задоволення адміністративного позову.
Вислухавши пояснення сторін, перевіривши матеріали справи суд вважає, що визнання відповідачем позову не суперечить вимогам закону та не порушує законні права та інтереси сторін та інших осіб, і тому приймає його.
В зв'язку з викладеним адміністративний позов підлягає задоволенню повністю.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 112, 136, 159, 160, 161, 162, 163, 167 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
ПОСТАНОВИВ:
1. Адміністративний позов задовольнити повністю.
2. Стягнути з комунального підприємства «Чернівецьке тролейбусне управління»на користь Герцаївського районного центру зайнятості незаконну отриману допомогу по безробіттю ОСОБА_3в сумі 878 грн. 60 коп.
Порядок і строки оскарження постанови визначаються ст. 186 Кодексу адміністративного судочинства України.
Про апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції спочатку подається заява. Обґрунтування мотивів оскарження і вимоги до суду апеляційної інстанції викладаються в апеляційній скарзі.
Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.
Заява про апеляційне оскарження постанови суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення, а в разі складення постанови у повному обсязі відповідно до статті 160 цього Кодексу - з дня складення в повному обсязі. Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.
Суддя Р.В. Ватаманюк