Справа № 5-213/2009
П О С Т А Н О В А
13 жовтня 2009 року Лозівський міськрайонний суд Харківської області у складі:
головуючого – судді Шевченко В.В.,
при секретарі - Авраменко О.С.,
за участю прокурора- Дьолог В.В .,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Лозова Харківської області матеріал відносно
ОСОБА_1 , що народився ІНФОРМАЦІЯ_1 , в АДРЕСА_1 громадянина України, з середньою освітою, неодруженого, не працюючого, який мешкає без реєстрації за адресою: АДРЕСА_1 , засудженого 22 вересня 2008 року Лозівським міськрайонним судом Харківської області за ст. 309 ч.1 КК України до 2 років позбавлення волі, відповідно до ст.75 КК України – з випробувальним строком 1 рік
про звільнення від призначеного судом покарання,
в с т а н о в и в :
ОСОБА_1 засуджено 22 вересня 2008 року Лозівським міськрайонним судом Харківської області за ст. 309 ч.1 КК України до 2 років позбавлення волі, відповідно до ст. 75 КК України звільнений від покарання з призначенням випробувального строку 1 рік. На нього покладені обов'язки: не скоювати нових злочинів, періодично з'являтися на реєстрацію в органи кримінально-виконавчої системи, повідомляти їх про переміну місця проживання, без їх дозволу не виїжджати за межі України, добровільно пройти курс лікування від алкоголізму та наркоманії.
Випробувальний строк закінчився. Лозівський міжрайонний відділ КВІ УДДУ ПВП в Харківській області надіслав в суд подання, просить звільнити ОСОБА_1 від призначеного судом покарання.
Перевіривши матеріали справи, заслухавши пояснення засудженого, представника КВІ, думку прокурора про можливість звільнення засудженого від покарання, суд вважає, що ОСОБА_1 може бути звільнено від призначеного покарання, оскільки випробувальний строк закінчився, за цей період засуджений характеризується позитивно, порушень не допускав, нових злочинів не скоїв, обов'язки, що покладені на нього вироком суду, виконував.
Керуючись ст.78 КК України, суд
П О С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1 з в і л ь н и т и від відбування покарання за вироком Лозівського міськрайонного суду Харківської області від 22 вересня 2008 року.
Постанова остаточна.
СУДДЯ : В.В. Шевченко