Судове рішення #6235491

                                                          Копія: Справа № 2-1361/2009р.

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

12.05.2009р. Первомайський міськрайонний суд Миколаївської області

в складі : головуючого - судді Літвіненко Т.Я.

           при секретарі – Ярославській С.Д.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Первомайську цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання дружини, -    

ВСТАНОВИВ:

9.04.2009р. ОСОБА_1 звернулася до суду з позовом до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на її утримання в розмірі 350 грн. щомісячно, мотивуючи тим, що 17.09.2005р. вона зареєструвала шлюб з відповідачем. Під час шлюбу 8.03.2008р. у них народився син ОСОБА_3, який знаходиться на її повному утриманні. Вона не працює, оскільки доглядає за дитиною віком до трьох років. Відповідач разом із сім’єю не проживає, ніякої матеріальної допомоги на утримання не надає, хоча знає, що вона доглядає за дитиною і не має самостійного заробітку. Її матеріальне становище є вкрай нужденним.

Позивачка в судовому засіданні уточнила позовні вимоги та просила стягнути з відповідача 200 грн. аліментів на її утримання щомісячно.

Відповідач в судовому засіданні позов визнав повністю та не заперечував проти його задоволення.

     Вислухавши пояснення сторін, дослідивши матеріали справи, суд приходить до наступного висновку.

Відповідно до ч.4 ст. 130, ст. 174  ЦПК, України у разі визнання відповідачем позову суд за наявності для того законних підстав на попередньому судовому засідання ухвалює рішення про задоволення позову.

     Як вбачається з свідоцтва про шлюб 17.09.2005р. між сторонами було зареєстровано шлюб, актовий запис № 37 (а.с.2).

Під час шлюбу 8.03.2008р. у сторін народився син ОСОБА_3, батьком якого записаний ОСОБА_2 – батько по справі, що підтверджується свідоцтвом про народження, що мається в матеріалах справи (а.с.3).

Як вбачається з довідки КП «Житло» від 30.03.2009р., дитина проживає разом з позивачкою та знаходиться на її утриманні. Відповідач разом з ними не проживає (а.с.5).

Відповідно до ч.2 ст. 84 СК України дружина, з якою проживає дитина, має право на утримання від чоловіка – батька дитини до досягнення дитиною трьох років.

Таким чином, враховуючи вище викладене, що відповідач працює, має на утриманні лише одну неповнолітню дитину, а також те, що визнання відповідачем позову не суперечить закону, не порушує права, свободи чи інтереси інших осіб, суд приходить до висновку про те, що позов обґрунтований та підлягає задоволенню.

Керуючись ст.ст. 10, 11, 60, 214, 215 ЦПК України, суд –

ВИРІШИВ:

Стягнути з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, на користь ОСОБА_1 аліменти на її утримання в розмірі 200 грн. щомісяця, починаючи з 9.04.2009р. та до досягнення сином ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_3, трирічного віку, тобто до 8 березня 2011 р.

Стягнути з ОСОБА_2 судовий збір в сумі 51 грн. в доход держави.

Стягнути з ОСОБА_2 витрати з інформаційно-технічного забезпечення розгляду цивільних справ  в сумі 250 грн.

Рішення в частині стягнення аліментів підлягає негайному виконанню.

Рішення набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана на протязі 20 днів, то рішення суду набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.

На рішення може бути подано апеляційну скаргу до Апеляційного суду Миколаївської області протягом двадцяти днів після подачі заяви про апеляційне оскарження, яка подається протягом десяти днів з дня проголошення рішення до Первомайського міськрайонного суду Миколаївської області.

Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.

    СУДДЯ: підпис

    Копія вріна.СУДДЯ:

                               

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація