Судове рішення #6233694

                                                                                                                                    Справа № 2-а-2456/09р.                                                                                                

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М             У К Р А Ї Н И


       18 вересня 2009 року                                               м. Шостка.

Шосткинський міськрайонний суд Сумської області у складі:

головуючого - судді Євтушенко Т.І.,

при секретарі Антошко Т.А.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за адміністративним позовом Начальника Шосткинського МВ ГУМВС України в Сумській області Кошарного Івана Максимовича до ОСОБА_1  про винесення до негайного виконання постанови про примусове видворення за межі України громадянина Грузії, заборонивши в’їзд до України строком на 5 років,


В С Т А Н О В И В:

    Позивач звернувся до суду з вказаним позовом, мотивуючи свої вимоги тим, що під час проведення перевірки було встановлено, що відповідач по справі являється громадянином Республіки Грузія та має національний паспорт, виданий МВС Республіки Грузія, однак проживає на території України в АДРЕСА_1  без реєстрації. Термін дії національного паспорту скінчився ще 21 жовтня 2001 року. В Україну відповідач прибув поза пунктом пропуску через державний кордон України. Близьких родичів в Україні немає, підстав для оформлення дозволу на імміграцію в Україну відсутні. В зв’язку з вищезазначеними обставинами, Шосткинським МВ ГУМВС відносно відповідача було винесено рішення про добровільне видворення за межі України від 06.07.2009 року. Згідно прийнятого рішення відповідач повинен був самостійно покинути Україну до 10 липня 2009 року, однак він не виконав вказане рішення і по теперішній час нелегально проживає на території України. Тому позивач був змушений звернутися до суду з вказаним позовом.      

    У судовому засіданні представник позивача Назаренко О.В. позов підтримав в повному обсязі, обґрунтовував його тими ж обставинами.

    Відповідач в судовому засіданні позов визнав, однак просив зменшити строк заборони в’їзду до України, оскільки тут у нього залишилась дружина і маленька дитина.

          Вислухавши пояснення позивача, свідка ОСОБА_2 ., яка пояснила, що мешкає разом з відповідачем по справі і має від нього дитину, дослідивши докази у справі, а саме: копію паспорта відповідача (а.с.3,4), згідно якого він являється громадянином Республіки Грузія, копію рішення про добровільне видворення відповідача за межі України (а.с.7-8), копію розписки (а.с.9), відповідно до якої відповідачу було роз’яснено, що йому необхідно самостійно покинути Україну до 10 липня 2009 року, суд дійшов висновку, що позов обґрунтований та підлягає задоволенню.    

    Керуючись  ст. 32 ч.5 ЗУ «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства», ст. ст. 1, 2, 6, 7, 11, 18, 71, 159-163 КАС України, Постанова Кабінету Міністрів України № 1074 «Про правила в’їзду іноземців та осіб без громадянства в Україну та транзитного проїзду через її територію», суд,


                                                                П О С Т А Н О В И В :

       Позов Начальника Шосткинського МВ ГУМВС України в Сумській області Кошарного Івана Максимовича задовольнити частково.

    Винести до негайного виконання постанову про примусове видворення за межі України громадянина Грузії ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1  народження, заборонивши в’їзд до України строком на півроку.

     Постанова може бути оскарженою в Харьківський  апеляційний адміністративний суд, через Шосткинський міськрайсуд, шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження протягом 10 днів з дня складання постанови у повному обсязі,  поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до суду апеляційної інстанції, або без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, в порядку визначеному ч. 5 ст. 186 КАС України.

       Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву не було подано. Якщо було подано заяву, а апеляційна скарга не була подана у строк встановлений законом, постанова набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі оскарження постанови, якщо вона не була скасованою, вона набирає законної після перегляду справи апеляційним судом.


Суддя:                                                                         Євтушенко Т.І.        

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація