Судове рішення #6233616

Справа № 3 – 1657 / 2009 р.

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

21 серпня 2009 року                                                                       м. Шепетівка

         Суддя Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області Пічугіна Н.О., розглянувши матеріали, які надійшли від начальника Шепетівського районного відділу Головного управління Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чонобільської катастрофи в Хмельницькій області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, жителя ІНФОРМАЦІЯ_2, Старокостянтинівське шосе, 34АДРЕСА_1, головного інженера ВАТ «Шепетівкагаз», за ст. 188-16 ч. 1 Кодексу України про адміністративні правопорушення,

В С Т А Н О В И В :

         13 серпня 2009 року о 10 год. ОСОБА_1, будучи головним інженером ВАТ «Шепетівкагаз», не виконав законних вимог, запропонованих приписом від 29.04.2009 року державною інспекцією цивільного захисту та техногенної безпеки, а саме: не обладнав приміщення насосно-компресорного відділення, відділу наповнення та зливу установками автоматичної пожежної сигналізації; не встановив ручні пожежні словіщувачі по периметру обвалування наземних резервуарів та із зовнішнього боку приміщень, що відносяться за вибухопожежною небезпекою до категорії «А», на зливній естакаді, на базі зберігання зрідженого газу із зовнішнього боку біля входу в приміщення, що відноситься по вибухопожежній небезпеці до категорії «А»; не встановив сигналізатори до вибухонебезпечних концентрацій у зонах зливної естакади та наповнювальних колонок; не обладнав інформаційно-довідковий куточок для надання допомоги персоналом об’єкту в отриманні відомостей щодо конкретних дій у надзвичайних ситуаціях, за що передбачена відповідальність за ст. 188-16 ч. 1 КУпАП.

         Вказане підтверджується даними протоколу про адміністративне правопорушення ХМТгБ № 52903 від 13.08.2009 року, доказами наявними у матеріалах справи та поясненнями порушника в суді.

         А тому, вбачаючи в діях ОСОБА_1 склад правопорушення, передбачений ст. 188-16 ч. 1 КУпАП, враховуючи характер вчиненого ним правопорушення, особу порушника, ступінь його вини, обставини, що пом’якшують та обтяжують відповідальність, керуючись ст. ст. 188-16 ч. 1, 283, 284 КУпАП, суддя –

П О С Т А Н О В И В :

      ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 188-16 Кодексу України про адміністративні правопорушення та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді 170 (ста семидесяти) гривень штрафу.

       Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена до Апеляційного суду Хмельницької області або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.

                            Суддя:  

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація