Судове рішення #6230374

Справа № 1-79/2009 р.

ВИРОК

ІМ'ЯМ УКРАЇНИ

23 березня 2009 року  Калинівський районний суд Вінницької області

в складі : головуючого Копчинського В.І.

при секретарі Кулик Т.С.

з участю прокурора Недбайло І.Г.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Калинівка справу про обвинувачення ОСОБА_1, 01.06.1970 року народження, українець, громадянин України, уродженець та житель АДРЕСА_1, не працює, освіта середня, згідно ст.89 КК України не судимого – в скоєнні злочинів, передбачених ст.ст.357 ч.3, 358 ч.1 КК України,

ВСТАНОВИВ:

В вересні 2008 року в денний час ОСОБА_1. незаконно заволодів паспортом громадянина ОСОБА_2, який знайшов на тротуарі поблизу “Будинку офіцерів” в м.Вінниця на площі Перемоги, привласнив його та з метою подальшої підробки, поскільки втратив власний паспорт, переніс по місцю тимчасового проживання в АДРЕСА_1.

Крім того, в жовтні 2008 року ОСОБА_1. в квартирі, в якій тимчасово проживав в АДРЕСА_1, умисно, з метою подальшого використання, наклеїв власну фотокарточку в паспорті громадянина України на ім”я ОСОБА_2

28 січня 2009 року в м.Калинівка під час особистого огляду у ОСОБА_1. працівниками міліції було виявлено та вилучено вказаний паспорт, у якому згідно висновку експерта № 59-П від 18.02.2009 року внесені зміни шляхом переклеювання фотокарточки.

Допитаний в судовому засіданні підсудний ОСОБА_1. свою вину визнав повністю при обставинах, викладених у вироку. У вчиненому розкаюється.

Враховуючи думку учасників судового процесу, суд визнав відповідно ч.3 ст.299 КПК України недоцільним досліджувати інші докази по справі, оскільки фактичні обставини справи та розмір позову ніким не оспорюються. Наслідки застосування положення ст.299 КПК України роз”яснені.

Дії ОСОБА_1. вірно кваліфіковано по ст.ст.357 ч.3, 358 ч.1 КК України, як незаконне заволодіння будь-яким способом паспортом; по ст.358 ч.1 КК України, як підроблення посвідчення або іншого документа, яке видається чи посвідчується підприємством, установою, організацією, і яке надає право або звільняє від обов`язків, з метою його використання.

Позов прокурора підлягає до задоволення, так як підтверджується матеріалами справи.

При обранні виду і міри покарання підсудному ОСОБА_1. суд враховує, що він не судимий, щиро розкаюється, за місцем прописки сільська рада відносно нього компрометуючими матеріалами не відає, скоєний злочин не є тяжким, має на утриманні двох малолітніх дітей, тому вважає обрати йому покарання у виді штрафу.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 323-324 КПК України, суд -

ЗАСУДИВ:

ОСОБА_1 визнати винним по ст.ст.357 ч.3, 358 ч.1 КК України і призначити йому покарання:

?   по ст.357 ч.3 КК України – 510 (п”ятсот десять) грн. штрафу в доход держави.;

?   по ст.358 ч.1 КК України – 550 (п”ятсот п”ятдесят) грн. штрафу в доход держави..

Згідно ст.70 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим остаточно призначити ОСОБА_1. покарання – 550 (п”ятсот п”ятдесят) грн. штрафу в доход держави..

Міру застережного заходу до вступу вироку в законну силу залишити ОСОБА_1. підписку про невиїзд.

Стягнути з ОСОБА_1. на користь НДЕКЦ при УМВС України у Вінницькій області 912 грн. 71 коп. як судових витрат на проведення техніко-криміналістичної експертизи документів.

Речовий доказ – паспорт серії НОМЕР_1 на ім”я ОСОБА_2, що знаходиться в справі, – знищити.

Вирок може бути оскаржений до апеляційного суду Вінницької області протягом 15 діб після його проголошення.

СУДДЯ:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація