Судове рішення #6225129

Справа №2-о-32/2009р.

                                             

ТАТАРБУНАРСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

 09 вересня  2009 року Татарбунарський районний суд Одеської області у складі:

головуючого – судді                          Чебан А.П.

при секретарі                                Білик М.М.

розглянувши у попередньому відкритому судовому засіданні в залі суду в м.Татарбунари справу за заявою   ОСОБА_1  про встановлення факту, що має юридичне значення  ,

В С Т А Н О В И В:

     ОСОБА_1 звернулася до суду із заявою, в якій просить встановити факт належності трудової книжки, посилаючись на слідуючі обставини.

     Позивачка  ОСОБА_1 /дівоче прізвище Колеснік/, народилась 22 травня 1954 року  у с.Ройлянка Татарбунарського району Одеської області, що підтверджується паспортом  серії КК №513443, виданим Татарбунарським РВУМВС України в Одеській області від  21 вересня 2000 року.

    На підставі того , що позивачка досягла пенсійного віку вона звернулась до Управління Пенсійного фонду України в Татарбунарському районі Одеської області за місцем  своєї реєстрації, для постановки її на пенсійний облік  за віком.

    При подачі заяви до Управління Пенсійного фонду України в Татарбунарському районі Одеської області виявилось, що у її документах є розбіжності, а саме паспорт виданий її на прізвище ОСОБА_1, а свідоцтво про одруження та свідоцтво про народження дочки ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1 прізвище    ОСОБА_3

      На підставі цього Управління Пенсійного фонду України в Татарбунарському районі Одеської області відмовило  врахувати період  навчання та період догляду за дитиною, тому її було рекомендовано звернутися до суду.

    Для виправлення помилки при виписці свідоцтва про одруження та    свідоцтва про народження дитини  позивачка звернулась до  Татарбунарського РАЦСу, але її також було рекомендовано звернутися до суду.

     В Трудовій книжці  також після реєстрації шлюбу  було зроблено запис на  прізвище   ОСОБА_3 , але даний  запис не був завірений печаткою.  

     Заявниця в судовому засіданні  позовні вимоги       підтримала, просила задовольнити їх   попередньому судовому засіданні.

    Представник Управління пенсійного фонду України в Татарбунарського районі  направила заяву про слухання справи без її участі, вимоги заяви визнала.

    Виходячи з наведеного, суд вважає, що рішення по справі можливо постановити при проведенні попереднього судового засідання.

Відповідно до ч. 4 ст.130 ЦПК України при визнанні позову ухвалюється судове рішення в порядку, встановленому ст.174 цього ж Кодексу, яка передбачає, що у разі визнання відповідачем позову суд за наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову.

Дослідивши матеріали справи суд вважає, що заява підлягає задоволенню.

Із копії паспорту, виданого Татарбунарським РВ ГУМВС України в Одеській області 01 вересня 2000 року  вбачається, що  прізвище  заявниці записано  як « Подопригор »   (а.с.5).  

 Згідно свідоцтва про одруження  серії ІІ-АГ №728680 видно, що ОСОБА_4  зареєструвала  шлюб з ОСОБА_5 та  після реєстрації шлюбу її було присвоєно прізвище  «Подопригора » (а.с.6).

Відповідно до свідоцтва про народження доньки позивачки ОСОБА_3 в графі  мати  позивачка записана як   ОСОБА_1(а.с.7).

Із копії трудової книжки від 18 лютого 1975 року видно, що  трудова книжка на ім’я ОСОБА_6, ІНФОРМАЦІЯ_2, належить               саме ОСОБА_1,ІНФОРМАЦІЯ_2 (а.с.12).

    У відповідності з п.6 ст.256 ЦПК України, суд розглядає справи про встановлення факту належності правовстановлюючих документів особі, прізвище, ім’я, по батькові, місце і час народження якої, що зазначені в документі, не збігаються з ім’ям, по батькові, прізвищем, місцем і часом народження цієї особи, зазначеним у свідоцтві про народження або в паспорті.  

     Таким чином, встановлення вказаного факту має для заявниці юридичне значення, оскільки дозволяє реалізувати право на виплату пенсії за віком, а третя особа не має можливості внести необхідні виправлення.

   

    Керуючись ст.ст.58-60, 213, 215, 256 ЦПК України суд,-

В И Р І Ш И В:

    Заяву  ОСОБА_1  про встановлення факту, що має юридичне значення  -   задовольнити.

Встановити факт, що має юридичне значення , а саме те, що  трудова книжка на ім’я ОСОБА_6, ІНФОРМАЦІЯ_2, належить               саме ОСОБА_1,ІНФОРМАЦІЯ_2 , уродженки ІНФОРМАЦІЯ_3 , яка зареєстрована за адресою ІНФОРМАЦІЯ_4.

 На рішення Татарбунарського районного суду може бути  подана заява  про апеляційне оскарження  протягом десяти днів з  дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

                                Суддя                           Чебан

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація