Судове рішення #622401
2-О-38/2007

 2-О-38/2007

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

12 лютого 2007 року Добропільськнй міськрайсуд суд Донецької області в складі:

головуючого судді                                           Буснлко СІ.

при секретарі                                                ВернійМГ.

за участю заявника                                          ОСОБА_3

представника заінтересованої особи       ОСОБА_2

розглянувши на попередньому судовому засіданні в місті Добропілля цивільну справа за заявою ОСОБА_1, заінтересована особа - Новодонецька селищна Рада про встановлення факту родинних відносин,

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1. звернувся до судуІНФОРМАЦІЯ_1року із заявою про встановлення факту родинних відносин між ним та його матір"ю, мотивуючи тим, що ІНФОРМАЦІЯ_2 року померла його мати ОСОБА_4, що постійно проживала в селищі Новодонецьке, вАДРЕСА_1. Після її смерті залишилось спадкове майно -приватизована на її ім"я квартира, яка знаходиться по вищевказаній адресі. Він є спадкоємцем на цю квартиру і для отримання спадка своєчасно звернувся з заявою до Добропільської державної нотаріальної контори.

При вивченні переданих нотаріусу документів виявилося, що ім"я його матері в його свідоцтві про народження записано як ОСОБА_5, а не ОСОБА_4, прізвище та по-батькові записані вірно:  ОСОБА_5

Встановлення даного факту необхідно заявнику для оформлення права на спадкове майно.

У судовому засіданні заявник підтримав свої вимоги і просить встановити факт родинних відносин зі своєю матір'ю ОСОБА_4.

Представник заінтересованної особи - ОСОБА_2 підтримала вимоги заявника

Вислухавши пояснення заявника, представника заінтересованної особи, вивчивши матеріали справи, суд вважає, що заява підлягає задоволенню з наступних підстав.

Згідно свідоцтва про народження НОМЕР_1ОСОБА_6 народилася ІНФОРМАЦІЯ_3р.н. Згідно Свідоцтва про одруження НОМЕР_2 ІНФОРМАЦІЯ_4 року було зареєстровано шлюб між ОСОБА_7 і ОСОБА_8, після чого подружжю було присвоєно прізвище - ОСОБА_7.Той факт, що ОСОБА_4є матір"ю ОСОБА_1 підтверджується свідоцтвом про народження НОМЕР_3 від ІНФОРМАЦІЯ_8 року. Згідно свідоцтва про смерть НОМЕР_4 від ІНФОРМАЦІЯ_5 року, громадянка ОСОБА_4 померла ІНФОРМАЦІЯ_6 року.

Таким чином, суд вважає, що у судовому засіданні встановлено, що померла ІНФОРМАЦІЯ_6 р. ОСОБА_4 дійсно є матір'ю ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_7 року народження.

Виходячи з вищевикладеного, керуючись ст.ст. 15, ЗО, 62, 202-203, 256, 273-275 ЦПК України, суд

ВИРІШИВ:

Встановити факт, що померла ІНФОРМАЦІЯ_6 р. ОСОБА_4 дійсно є матір'ю ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_7 року народження.

 

2

Рішення може бути оскаржене в Апеляційний суд Донецької області через Добропільський міськрайонний суд протягом двадцяти днів після подачі заяви на апеляційне оскарження, яка може бути подана протягом десяти днів з дня проголошення рішення.

Надруковано в нарадчій кімнаті в одному екземплярі.

Головуючий суддя       (підпис)

С.І.Бусилко

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація