Справа №3-1081/2007
ПОСТАНОВА
6 лютого 2007 року м. Тячів
Суддя Тячівського районного суду Закарпатської області Чопик В.В., розглянувши матеріали, які надійшли з ІДПС Буського взводу про притягнення до адміністративної відповідальностіОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, гр-на України, не працюючого, жителя АДРЕСА_1Тячівського району.
за ч. 1 ст.122 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
ВСТАНОВИВ:
Правопорушник 09.01.2007 року о 07 год. 50 хв. на автодорозі Київ-Чоп, керуючи автомобілем „Дейво-Ланос" д.н.НОМЕР_1, перевищив швидкість.
Правопорушник в судове засідання не з"явився, причину неявки суд не повідомив, а тому справу розглянуто у його відсутність.
Винність його стверджується матеріалами справи, зокрема протоколом про адіністративне правопорушення.
Враховуючи наведені обставини справи, особу правопорушника, суд вважає, що стосовно нього слід обрати міру адміністративного стягнення у вигляді адміністративного штрафу.
Керуючись ст.ст. 283, 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
ПОСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 за ч. 1 ст. 122 КУпАП оштрафувати на 17 грн.
Постанова оскарженню не підлягає.