ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
Запорізької області
69001, м. Запоріжжя, вул. С. Тюленіна,21/Шаумяна,4
Інформаційний центр тел. (061) 224-17-88
УХВАЛА
25.05.12 Справа № 5009/1921/12
Господарський суд у складі судді Шевченко Тетяни Миколаївни, розглянувши матеріали заяви
ініціюючого кредитора –ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю «Профпосуд», (м. Київ)
про порушення справи про банкрутство
боржника –ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю «Інструментбуд», (м. Запоріжжя),
ВСТАНОВИВ:
23.05.2012 р. до господарського суду Запорізької області надійшла заява (вх.№ 2017/09-05) ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю «Профпосуд»про порушення провадження у справі про банкрутство відносно боржника ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю ««Інструментбуд».
Суд, вивчивши заяву та додані до неї матеріали, вважає, що слід відмовити у прийнятті вказаної заяви про порушення справи про банкрутство з наступних підстав.
Згідно із ч. 1 ст. 5 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом»провадження у справах про банкрутство регулюється цим Законом, Господарським процесуальним кодексом України, іншими законодавчими актами України.
Відповідно до ч. 2 ст. 41 Господарського процесуального кодексу України господарські суди розглядають справи про банкрутство у порядку провадження, передбаченому цим Кодексом, з урахуванням особливостей, встановлених Законом України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом».
За приписами ч. 2 ст. 8 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом»суддя господарського суду відмовляє у прийнятті заяви про порушення справи про банкрутство, якщо: стосовно боржника юридичної чи фізичної особи - суб'єкта підприємницької діяльності вже порушено справу про банкрутство.
Ухвалою господарського суду Запорізької області від 24.05.2012 р. порушено провадження у справі № 5009/1922/12 за заявою ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю «Профпосуд»про порушення провадження у справі про банкрутство відносно боржника ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю «Інструментбуд».
Враховуючи викладене, суд приходить до висновку про відмову у прийнятті заяви ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю «Профпосуд»про банкрутство, оскільки стосовно боржника вже порушено справу про банкрутство.
Керуючись ст. 5, абз. 3 ч. 2 ст. 8 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, ст.ст. 41, 42, 86 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд
УХВАЛИВ:
Відмовити у прийнятті заяви (вх.2017/09-05) ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю «Профпосуд»про порушення справи про банкрутство.
Копію ухвали направити ТОВ «Профпосуд», ТОВ «Інструментбуд».
Додаток на адресу заявника: заява з додатками на 34-х арк.
Суддя Т.М. Шевченко